O portálu Access2Markets

Chcete vyvážet nebo dovážet produkty nebo služby? Chcete vědět, jaké povinnosti zaplatit, nebo pravidla, která se mají dodržovat?

Jste-li malý podnik, který hledá internacionalizaci, je pro vás přístup2Markets.

Tento internetový portál kombinuje databázi o přístupu na trh, asistenční službu EU pro obchod a mnohem více v jednom nástroji. Ať už jen začínáte, nebo zkušený obchodník, máme vše, co potřebujete.Sledujte úvodní video

Access2Markets má vše, co potřebujete vědět o clech, daních, pravidlech a požadavcích pro výrobky pro všechny země EU a více než 120 dalších trhů po celém světě.

Seznamte se s informačním produktem podle produktů na stránkách My Trade Assistant.

Každý produkt má kód. Najdete jej na stránkách Access2Markets. Budete potřebovat kód, abyste věděli, jaká cla a vnitrostátní nebo místní daně musíte zaplatit.

Zjistěte, jaké postupy a formality je třeba dodržet.

Databáze Access2Markets uvádí pravidla a požadavky pro jednotlivé produkty.

Bojujete s porozuměním pravidlům původu vašeho výrobku?Nástroj Access2Markets’ selfassessment Tool, ROSA vám pomůže!

Pokud právě začínáte, naše pokyny pro jednotlivé kroky popisují celý proces importu a vývozu zboží a služeb.

Čelí problémům s dovozem nebo vývozem?

Informujte nás, zda na určitém trhu narazíte na překážky nebo v naší databázi vyhledejte stávající překážky.

Všechny obchodní dohody EU v kostce. Podívejte se, jak je váš podnik může využít. Společnost Access2Markets uvádí seznam všech s podrobnostmi o pravidlech původu, ochraně duševního vlastnictví v EU, investicích, trzích s veřejnými zakázkami a mnohem více.

Zažádat o slevu na clu. Abyste mohli využít snížené sazby, musíte celním orgánům země dovozu předložit správné doklady. Každá obchodní dohoda EU obsahuje seznam dokumentů, které potřebujete. Zkontrolujte, jak prokázat původ vašeho výrobku nebo zda musíte být „registrovaným vývozcem“?

Jak uvést svůj výrobek na trh?

Access2Markets má všechny potřebné informace, ať už se jedná o certifikáty posuzování shody pro strojní zařízení, zdravotní certifikát pro produkty akvakultury nebo označování zpracovaných potravin.

Access2Markets má kontaktní údaje celních orgánů a dalších orgánů veřejné správy v zemích EU i v zahraničí.

Sdílet tuto stránku:

Rychlé odkazy