Online nástroje a služby pro menší podniky

Online nástroje a služby pro menší podniky

Služby pro malé a střední podniky

Informace o veletrzích

  • Databáze veletrhů AUMA - Informace o obchodních veletrzích v Německu a na celém světě, kterou poskytuje AUMA, Sdružení německých obchodních veletrhů, kde jsou uvedeny podrobnosti o akcích, jako jsou data, údaje o distribuci, statistiky a informace o tom, jak kontaktovat pořadatele veletrhů a akcí.

Malé a střední kapitoly obchodních dohod

Všechny nové obchodní dohody budou obsahovat kapitolu o malých a středních podnicích, pokud s tím partnerská země souhlasí. To by umožnilo lepší výměnu informací o otázkách přístupu na trh, jakož i plodnou spolupráci mezi Komisí a partnerskou zemí při řešení otázek týkajících se malých a středních podniků v rámci obchodní dohody.

Kromě toho se dne 26. září 2018 Smíšený výbor Komplexní hospodářské aampy mezi EU a Kanadou (CETA) dohodl ve zvláštním doporučení pro malé a střední podniky, že každá strana poskytne malým a středním podnikům druhé strany online informace o komplexní dohodě o hospodářské a obchodní spolupráci a přístupu na trh, a že kontaktní místo pro malé a střední podniky na obou stranách spolupracuje na řešení konkrétních problémů malých a středních podniků.

Kontaktujte nás

Konkrétní dotazy týkající se malých a středních podniků, přístupu na trh a informací naleznete na těchto internetových stránkách prostřednictvím kontaktního formuláře.

Sdílet tuto stránku:

Rychlé odkazy