Šíření informací o portálu Access2Markets

Šíření informací o portálu Access2Markets

Access2Markets pomáhá společnostem nalézt informace, které potřebují při mezinárodním obchodování, aby mohly co nejlépe využít sítě obchodních dohod EU.

Žádáme Vás, abyste využili níže uvedené informační materiály, které pomohou zvýšit povědomí o portálu.

Pomozte nám šířit slovo o #Access2Markets ve vašem jazyce

Propagační materiály

Stáhnout ve všech jazycích EU:

Příspěvky na sociálních médiích

Vyberte si z naší sbírky hotových příspěvků na sociálních médiích, abyste propagovali Access2Markets ve vašem jazyce. Příspěvky jsou připraveny k použití s doporučenou kopií a doprovodnými vizuálními materiály. Rádi bychom Vás požádali, abyste vždy používali hashtagy #Access2Markets a #EUTrade.

Obsah je organizován podle jednotlivých zemí a je rovněž k dispozici ve verzi EU (v angličtině). Prohlédněte si úplnou sbírku EU, abyste se dozvěděli o tom, co nabízíte, nebo vyberte níže uvedené balíčky zemí, které vás zajímají. Složka každé země obsahuje přehledový soubor (PDF) s textem a příslušnými odkazy, které vám pomohou najít a stáhnout správné vizuální materiály. Soubory si můžete prohlížet a/nebo stahovat jednotlivě nebo v šaržích. V příštích měsících přidáme další složky, abychom se mohli vrátit a pravidelně kontrolovat aktualizace.

Digitální leták

Leták podává přehled hlavních rysů Access2Markets.

Tlačítka Access2Markets

Digitální tlačítka nesou název a URL aplikace Access2Markets a přicházejí ve třech variantách a 22 jazycích pro použití na internetových stránkách, zpravodajích, blogech, e-mailových podpisech, reklamách atd.

Tlačítka Access2Markets
Vícejazyčné
Stáhnout

Videa

Videosbírka obsahuje řadu „Obchodních dohod v akci“ a propagační videoprezentaci Access2Markets. Všechna videa jsou k dispozici s titulky ve všech jazycích EU. Videonahrávky „Obchodní dohody v akci“ jsou rovněž k dispozici v různých formátech a délce, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Access2Markets Videa
Vícejazyčné
Stáhnout

Zkušenosti podniků

Sbírka podnikových příběhů zahrnuje řadu „Obchodních dohod v akci“ a řadu příběhů s názvem „Obchodní překážky“. Originály příběhů jsou zobrazeny na stránkách Access2Markets v angličtině a jsou rovněž strojově přeloženy do všech jazyků EU. Některé příběhy přicházejí také s možností stáhnout verzi ve formátu PDF v angličtině z jednotlivých stránek příběhů.

Tisková zpráva

Tisková zpráva Komise při zahájení iniciativy Access2Markets dne 13. října 2020 je k dispozici ve všech jazycích EU.

Access2Markets Tisková zpráva
Vícejazyčné
Stáhnout

Akce

Informace o nadcházejících školeních nebo jiných akcích naleznete na našich stránkách věnovaných akcím.

Informační sady

Soubor informačních listů představuje aspekty systému Access2Markets a obchodních dohod EU v různých jazycích EU. Listy společně tvoří digitální modulární brožuru s moduly o ROSA, obchodních dohodách EU, podnikových příběhech a dalších.

Informační sady
Vícejazyčné
Stáhnout

Vzdělávací materiál

V této části naleznete vzdělávací materiály, které mají podpořit multiplikátory při poskytování školení podnikům a dalším zainteresovaným uživatelům v jejich místní komunitě. Sada sestává ze souboru snímků, seznamu otázek, s nimiž se často setkáváme při školeních, a ze souboru záznamů školení v různých jazycích.

Powerpointové prezentace,

Access2Markets Powerpointové prezentace
Vícejazyčné
Stáhnout

Otázky a odpovědi

Access2Markets – otázky a odpovědi
Vícejazyčné
Připravujeme

Zaznamenané prezentace

Access2Markets Záznamy
Vícejazyčné
Připravujeme
Sdílet tuto stránku:

Rychlé odkazy