Šíření informací o portálu Access2Markets

Šíření informací o portálu Access2Markets

Access2Markets má společnostem pomoci nalézt informace, které potřebují při obchodování na mezinárodní úrovni, aby mohly co nejlépe využít síť obchodních dohod EU.

Vyzýváme vás, abyste pro zvýšení povědomí o portálu použili níže uvedený informační materiál.

Pomozte nám šířit informace o #Access2Markets ve vašem jazyce

Propagační materiál

Stáhnout ve všech jazycích EU:

Příspěvky v sociálních médiích

Přejděte si z naší sbírky hotových příspěvků v sociálních médiích, abychom propagovali přístup2Markets ve vašem jazyce. Sloupky jsou připraveny k použití s navrhovanými kopiemi a doprovodnými vizuálními materiály. Rádi bychom Vás požádali, abyste vždy používali hashtagy #Access2Markets a #EUTrade.

Obsah je uspořádán podle zemí a je rovněž k dispozici ve verzi EU (v angličtině). Projděte si kompletní sbírku EU, abyste získali představu o tom, co nabízíte, nebo vyberte balíček zemí, které vás zajímají níže. Každá složka pro jednotlivé země obsahuje přehledový soubor (PDF) s textem a příslušnými odkazy, které vám pomohou nalézt a stáhnout správné vizuální prvky. Soubory si můžete prohlížet a/nebo stáhnout jednotlivě nebo v dávkách. V příštích měsících přidáme další složky, abychom se mohli pravidelně vracet a kontrolovat, zda nejsou aktuální.

Digitální leták

Leták poskytuje přehled hlavních rysů programu Access2Markets.

Digitální leták Access2Markets
Stáhněte si upřednostňovanou jazykovou verzi.

Tlačítka Access2Markets

Digitální tlačítka jsou opatřena názvem a adresou URL Access2Markets a jsou ve třech variantách a 22 jazycích pro použití na internetových stránkách, v bulletinech, blogech, e-mailových podpisech, inzercích atd.

Tlačítka Access2Markets
Mnohojazyčný
Stáhnout

Videozáznamy

Tato sbírka obsahuje řadu „Obchodních dohod v akci“ a propagační videoprezentaci společnosti Access2Markets. Všechna videa jsou k dispozici s titulky ve všech jazycích EU. Videa „Obchodní dohody v akci“ jsou rovněž k dispozici v různých formátech a délce, aby vyhovovala vašim potřebám.

Access2Markets Videos
Mnohojazyčný
Stáhnout

Příběhy podniků

Sbírka příběhů společností sestává z řady „Obchodních dohod v akci“ a řady příběhů o obchodních překážkách. Originální příběhy jsou zobrazeny na stránkách Access2Markets v angličtině a jsou rovněž strojově přeloženy do všech jazyků EU. Některé příběhy přicházejí také s možností stáhnout z jednotlivých stránek příběhů pdf ve formátu pdf v angličtině.

Tisková zpráva

Tisková zpráva Komise u příležitosti zahájení programu Access2Markets dne 13. října 2020 je k dispozici ve všech jazycích EU.

Access2Markets Tisková zpráva
Mnohojazyčný
Stáhnout

Akce

Informace o nadcházejících školeních nebo jiných akcích najdete na našich stránkách věnovaných akcím.

Informační sady

Sběr informačních listů představuje aspekty programu Access2Markets a obchodních dohod EU v různých jazycích EU. Společně tvoří digitální modulární brožuru s moduly o ROSA, obchodních dohodách EU, příběhech podniků atd.

Informační sady
Mnohojazyčný
Stáhnout

Vzdělávací materiál

V této části najdete školicí sadu, která má podporovat tvůrce veřejného mínění při poskytování školení společnostem a dalším zainteresovaným uživatelům v jejich místní komunitě. Souprava sestává ze souboru preparátů, seznamu otázek, s nimiž se často setkáváme při školeních, jakož i ze souboru záznamů o školeních v různých jazycích.

Powerpointové prezentace,

Prezentace Powerpointu Access2Markets
Mnohojazyčný
Stáhnout

Otázky a odpovědi

Access2Markets Q&A
Mnohojazyčný
Připravujeme

Zaznamenané prezentace

Access2Markets Recording
Mnohojazyčný
Připravujeme
Sdílet tuto stránku:

Rychlé odkazy