Version: 1.4.0.39 (2021-03-19 17:25)

„Access2Markets“ puhul kohaldatavad päritolureeglid

„Access2Markets“ puhul kohaldatavad päritolureeglid

Päritolureeglid – miks peaksite hoolima?

Päritolureeglite järgimine on teie pilet impordi või ekspordi vähendatud tariifidele.

Seetõttu on nende eeskirjade tundmine ja mõistmine väga oluline.
Me aitame teil koodi murda!

Kas tead juba põhiteadmisi?

  • Päritolureeglite enesehindamise vahendi abil saate tutvuda oma toote konkreetsete eeskirjade ja päritolumenetlustega ning see aitab teil hinnata toote vastavust nõuetele. Minge minu kaubandusassistendi juurde ja sisestage oma tootekood, päritoluriik ja sihtriik, et saada interaktiivselt üksikasjalikku abi kohaldatavate erieeskirjade kohta.
  • Lisateave iga kaubanduslepingu üldiste eeskirjade ja päritolumenetluste kohta turgude jaotises. Valige riik, kuhu soovite eksportida või kust importida, ja leidke vajalikud praktilised üksikasjad.

Kas olete päritolureeglite suhtes uus?

  • Kas soovite näha, kuidas see kõik toimib? Tutvuge kiirjuhendiga, kuidas töötada päritolureeglite kallal, et aidata teil tegevust alustada.
  • Kas on vaja mõista põhiterminoloogiat ja -kontseptsioone? Meie sõnastikus on esitatud põhimõistete määratlused, mida peate eeskirjade mõistmiseks teadma, näiteks Wholly obtained, Cumulation, Tolerance.....
  • Tutvuge kaubanduslepingute üldpõhimõtete ja peamiste sätetega. Kaupade jaotises kirjeldatakse põhimõisteid üksikasjalikumalt.
Jagage seda lehte:

Kiirlingid