Version: 1.5.0.40 (2021-04-09 10:56)

Kilmės taisyklės „Access2Markets“

Kilmės taisyklės „Access2Markets“

Kilmės taisyklės. kodėl turėtumėte rūpintis?

Prekių kilmės taisyklių laikymasis yra jūsų bilietas į sumažintą importo ar eksporto muitų tarifą.

Todėl labai svarbu žinoti ir suprasti šias taisykles.
Mes padedame užgožti kodą!

Jau žinote pagrindinius dalykus?

  • Savęs vertinimo pagal kilmės taisykles priemonė padeda jums nustatyti konkrečias savo gaminio kilmės taisykles ir procedūras ir įvertinti jo atitiktį. Eikite į mano padėjėją prekybos klausimais ir įrašykite savo produkto kodą, kilmės šalį ir paskirties šalį, kad interaktyviais etapais gautumėte išsamią pagalbą apie taikomas konkrečias taisykles.
  • Daugiau informacijos apie bendrąsias taisykles ir kilmės procedūras pagal kiekvieną prekybos susitarimą rinkų skyriuje. Pasirinkite šalį, į kurią norite eksportuoti arba iš kurios importuoti, ir raskite reikiamus praktinius duomenis.

Ar naujos kilmės taisyklės?

  • Norite pamatyti, kaip tai veikia? Susipažinkite su trumpu darbo su kilmės taisyklėmis vadovu, kad padėtumėte jums pradėti darbą.
  • Reikia suprasti pagrindinę terminiją ir sąvokas? Mūsų žodynėlyje pateikiamos pagrindinių terminų, kuriuos turite žinoti, kad suprastumėte taisykles, apibrėžtys, pvz., „Visas gautas“, „Kumuliacija“, „Tolerance“...
  • Sužinokite apie bendruosius principus ir pagrindines prekybos susitarimų nuostatas. Skirsnyje „Prekės“ pagrindinės sąvokos išdėstomos išsamiau.
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos