„Access2Markets“

Eksportas iš ES, importas į ES
– viskas, ką turite žinoti

Portalas „Access2Markets“ suteikia galimybę gauti informaciją, kurios jums reikia prekiaujant su trečiosiomis šalimis, pavyzdžiui, apie tarifus, mokesčius, procedūras, formalumus ir reikalavimus, kilmės taisykles, eksporto priemones, statistiką, prekybos kliūtis ir kt. Jis taip pat suteikia galimybę susipažinti su pagrindine informacija, reikalinga prekybai paslaugomis, investicijoms ir viešiesiems pirkimams trečiosiose šalyse. Taip pat galite sužinoti apie ES prekybos susitarimus, kaip jais pasinaudoti ir perskaityti apie sėkmingai jais besinaudojančias įmones. Portalas „Access2Markets“ padės Jums ir Jūsų įmonei importuoti ir eksportuoti.

Mano prekybos asistentas

Taip pat Rules of Origin Self-Assessment

Atsakomybės ribojimas

Atsakomybės ribojimas:
Iš šios duomenų bazės gautos ataskaitos nėra oficialūs dokumentai. Stengiamasi užtikrinti informacijos duomenų bazėje tikslumą, tačiau Europos Komisija ir duomenų teikėjai nėra atsakingi už netyčines klaidas ar praleidimus. Tai, kad toliau naudojatės šia priemone ir peržiūrite duomenis, reiškia, kad sutinkate su šiomis sąlygomis.

Pasirinkite kilmės šalį
Pasirinkite paskirties šalį

Single Entry Point

Do you have trade barriers? contact us we can help you

Visi ES suinteresuotieji subjektai, kurie susiduria su patekimo į trečiųjų šalių rinkas problemomis arba nustato, kad nesilaikoma tvarumo įsipareigojimų, turėtų pirmiausia kreiptis į Europos Komisijos Prekybos generaliniame direktorate veikiantį Bendrą kontaktinį centrą.

Svarbiausių įvykių skirsnis

Events

Naujienos

Naujausia informacija

Muitų tarifai

Formalumai

Mokesčiai

Bendrinti šį puslapį