Įmonės patirties aprašymas:

Ateities formavimas nuo praeities

Ateities formavimas nuo praeities

Lapuan Kankurit yra šeimai priklausanti įmonė, kuri Europoje buvo labai sėkminga ir pastaruosius dešimt metų taip pat prekiauja su Japonija.

Dėl ES ir Japonijos prekybos susitarimo padidėjo pardavimas iš šios svarbios rinkos. Jaana Hjelt
rinkodaros vadovė ir savininkė, Lapuan Kankurit

Suomijos bendrovė projektuoja ir pyna daug aukštos kokybės drabužių ir namų reikmenų, pagamintų iš skalbinių, vilnos, Tencelio ir medvilnės. Nors bendrovė taip pat eksportuoja į JAV ir Pietų Korėją, Japonija yra didžiausia Lapuan Kankurit rinka už ES ribų.

„Per pastaruosius dešimt metų mūsų apyvarta nuolat augo, o Japonija dėl prekybos susitarimo buvo didelė šio augimo dalis.“ Mūsų partneris Japonijoje buvo labai įdomus ES ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimu„, – sako J. Hjelt.

Praėjusiais metais bendrovė sustiprino savo santykius su šia rinka atverdama pavyzdinę parduotuvės Tokijuje atidarymą.

Lengvas perėjimas

Perėjimas prie darbo pagal prekybos susitarimą buvo sklandus. Lapuan Kankurit jau daugelį metų dokumentuoja savo gamybos procesus, žaliavas, tvarumą ir t. t., nes, kaip teigia A. Hjelt, „klientams šiuo metu reikia vis daugiau ir daugiau informacijos apie gamybą.“ Tai reiškia, kad jau buvo parengta daug dokumentų, reikalingų jų produktų kilmei įrodyti, kad jie galėtų lengvai pasinaudoti lengvatiniais tarifais Japonijos rinkoje pagal prekybos susitarimą.M. Hjelt teigia, kad ji suabejojo dokumentais, susijusiais su prekybos susitarimo kilmės taisyklėmis, tačiau iš tikrųjų maloniai nustebino, kad „buvo lengva“.

Didesnis konkurencingumas

Pastaraisiais metais žaliavų, ypač patalynės, kainos didėjo. Tai galėjo neigiamai paveikti jų verslą Japonijoje, tačiau pagal prekybos susitarimą muitai buvo sumažinti ir tai kompensavo padidėjusią medžiagų kainą, todėl Lapuan Kankurit galėjo toliau taikyti kainas galutiniam vartotojui.

Tvirtas ir tvarus vietos verslas

Šiuo metu Lapuan Kankurit dirba 30 žmonių – šis skaičius per pastaruosius dešimt metų nuolat augo, iš dalies dėl jų augimo Japonijoje. Kadangi tiek mažai žmonių mokomi tradicinių audimo amato dalykų, jie rengia mokymus naujiems darbuotojams ir užtikrina, kad šie įgūdžiai nebūtų prarasti ateities kartoms.

Visos Lapuan Kankurit produktų žaliavos yra ekologiškos ir sertifikuotos natūralios medžiagos iš patikrintų Europos šaltinių. Pavyzdžiui, linai auginami Prancūzijoje ir Belgijoje, verpimo gamyklos įsikūrusios Vidurio ir Rytų Europoje, o jų pakavimas – Suomijoje. Šiandienos vartotojai atsisako neetiškos sparčios mados. Prekybos susitarimais sustiprintos praeities tradicijos atrodo kaip ateitis.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos