Įmonės patirties aprašymas:

Ateities sutanijimo užtikrinimas

Ateities sutanijimo užtikrinimas

Ml System tiekia saulės energijos technologijas statybos pramonei, taip pat jūrų ir transporto pramonei ne tik Lenkijoje, bet ir visoje Europoje bei visame pasaulyje. ML sistemos eksporto pardavimo direktorius Jan Strzałkowski teigia, kad „tarptautinio pardavimo atveju prekybos susitarimai iš tiesų padeda“.

Ši Lenkijos įmonė gamina stiklo ir fotovoltinius produktus, tačiau taip pat perka licencijas parduoti savo prekės ženklu pažymėtus produktus. Tai reiškia, kad jos perka komponentus ar produktus iš tarptautinių tiekėjų už Europos Sąjungos ribų ir todėl naudojasi abiejų šalių prekybos susitarimų teikiama nauda.

Nepanaudotos rinkos

Pasiekusi sėkmingų rezultatų visoje Europoje, ypač Šveicarijoje ir Skandinavijoje, ML sistema pradėjo tirti ne ES rinkas ir rado pelningų rinkų tokiose šalyse kaip Azerbaidžanas, Turkija, Dramblio Kaulo Krantas ir Ukraina, kurios labai domisi šiais ekologiniais sprendimais.

Nors konkuruoja nebrangūs Azijos konkurentai, ML sistemos partneriai ieško ES tiekėjų dėl savo produktų kokybės, o prekybos susitarimai jiems suteikia galimybę veiksmingiau konkuruoti.

Pasaulyje keičiasi požiūris į atsinaujinančiuosius energijos išteklius. Fotovoltinė medžiaga nebelaikoma kosmoso technologija, o statybine medžiaga, kuri gali padėti sumažinti išmetamą CO2 kiekį.
Jan Strzałkowski, ML sistema

S. Strzałkowski teigia, kad „tikrasis prekybos susitarimų privalumas yra greitas, nes laikas klientams yra labai svarbus mūsų verslui“. Mlsistema turi eksporto grupę, kuri valdo procesą ir „visiškai greičiau išsiveža į šalis, sudariusias prekybos susitarimus“. Svarbiausia proceso dalis – kilmės deklaracija (sertifikatas EUR.1), kuria „užtikrinamas saugus produkto judėjimas ir supaprastinamas muitų nustatymo procesas“, pasak J. Strzałkowski. Nuo tada, kai 2017 m. įsigaliojo ES ir Ukrainos asociacijos susitarimas, ML sistema pastebėjo, kad sumažėjo dokumentų ir kad labai padaugėjo naujų klientų iš to regiono užklausų. „Tai rodo, kad abi šalys teigiamai įvertino procesų supaprastinimą ir iš tiesų atlieka didžiulį vaidmenį realiame kasdieniame gyvenime“, – sako S. Strzałkowski.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos