Version: 1.4.0.39 (2021-03-19 17:25)

Izcelsmes noteikumi Access2Markets

Izcelsmes noteikumi Access2Markets

Izcelsmes noteikumi – kāpēc jums būtu jārūpējas?

Izcelsmes noteikumu ievērošana ir jūsu biļete uz pazeminātām tarifu likmēm jūsu importam vai eksportam.

Tāpēc ir svarīgi zināt un izprast šos noteikumus.
Mēs palīdzam tev atšifrēt kodu!

Jau pazīsti pamatus?

  • .Izcelsmes noteikumu pašnovērtējuma rīks palīdz jums iepazīties ar jūsu produkta īpašajiem noteikumiem un izcelsmes procedūrām un novērtēt tā atbilstību. Dodieties pie mana tirdzniecības asistenta un ievadiet savu produkta kodu, izcelsmes valsti un galamērķa valsti, lai interaktīvi saņemtu detalizētu palīdzību par piemērojamajiem īpašajiem noteikumiem.
  • Lasiet vairāk par katra tirdzniecības nolīguma vispārīgajiem noteikumiem un izcelsmes procedūrām sadaļā “Tirgi”. Izvēlieties valsti, kuru vēlaties eksportēt vai importēt no tās, un atradīsiet vajadzīgo praktisko informāciju.

Vai jums ir jauni izcelsmes noteikumi?

  • Gribi redzēt, kā tas viss darbojas? Lai palīdzētu sākt darbu, ieskatieties īsajā rokasgrāmatā par darbu ar izcelsmes noteikumiem.
  • Vajadzība izprast pamatterminoloģiju un jēdzienus? Mūsu glosārijā ir definēti galvenie termini, kas jums jāzina, lai saprastu noteikumus, piemēram, “pilnīgi iegūti”, “Kumulācija”, “Tlerance”...
  • Uzziniet vairāk par tirdzniecības nolīgumu vispārējiem principiem un galvenajiem noteikumu veidiem. Preču sadaļā ir sīkāk izklāstīti galvenie jēdzieni.
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites