Izcelsmes noteikumi Access2Markets

Izcelsmes noteikumi Access2Markets

Izcelsmes noteikumi – kāpēc jums būtu jārūpējas?

Izcelsmes noteikumu ievērošana ir jūsu biļete uz samazinātām tarifa likmēm jūsu importam vai eksportam.

Tāpēc ir svarīgi zināt un izprast šos noteikumus.
Mēs palīdzam jums salauzt kodu!

Jau ziniet pamatus?

  • . Izcelsmes noteikumu pašnovērtēšanas rīks palīdz jums iepazīties ar konkrētiem noteikumiem un izcelsmes procedūrām, kas attiecas uz jūsu ražojumu, un palīdz novērtēt tā atbilstību. Dodieties uz manu tirdzniecības asistentu, lai interaktīvā veidā saņemtu detalizētu palīdzību par piemērojamajiem īpašajiem noteikumiem. Norādiet savu produkta kodu, valsti no tās un valsti uz to.
  • Vairāk par katra tirdzniecības nolīguma vispārīgajiem noteikumiem un izcelsmes procedūrām lasiet sadaļā “Tirgi”. Izvēlieties valsti, kurā vēlaties eksportēt vai importēt, un atradīsiet vajadzīgo praktisko informāciju.

Vai esat jauns izcelsmes noteikumos?

  • Gribi redzēt, kā tas viss darbojas? Ielūkojieties īsajā rokasgrāmatā par darbu ar izcelsmes noteikumiem, lai jums palīdzētu sākt darbu.
  • Vai ir jāizprot pamatterminoloģija un jēdzieni? Mūsu glosārijs sniedz definīcijas galvenajiem terminiem, kas jums jāzina, lai izprastu noteikumus, piemēram, “pilnībā iegūts”, “Cumulation”, “Tolerance”.....
  • Uzziniet vairāk par tirdzniecības nolīgumu vispārējiem principiem un galvenajiem noteikumu veidiem. Preču sadaļā sīkāk izklāstīti galvenie jēdzieni.
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites