Par Access2Markets

Vēlaties eksportēt vai importēt preces vai pakalpojumus? Vēlaties zināt, kādi ir veicamie maksājumi vai kādi noteikumi ir jāievēro?

Ja esat mazs uzņēmums, kas vēlas internacionalizēties, Access2Markets ir domāts jums.

Šajā tīmekļa portālā ir apvienota tirgus piekļuves datubāze, ES tirdzniecības palīdzības dienests un daudz vairāk vienā instrumentā. Neatkarīgi no tā, vai esi tikko sācis vai pieredzējis tirgotājs, mums ir viss, kas jums vajadzīgs.Noskatieties ievadievadu video

Access2Markets jums ir jāzina par nodokļiem, nodokļiem, produktu noteikumiem un prasībām visās ES valstīs un vairāk nekā 120 citos tirgos visā pasaulē.

Iepazīstieties ar informāciju par katru produktu manā tirdzniecības asistentā.

Katram produktam ir kods. To var atrast vietnē Access2Markets. Jums vajadzēs kodu, lai zinātu, kādi muitas nodokļi un valsts vai vietējie nodokļi jums ir jāmaksā.

Uzziniet, kādas procedūras un formalitātes jāievēro.

Access2Markets uzskaita katra produkta noteikumus un prasības.

Cenšamies izprast jūsu produkta izcelsmes noteikumus?Access2Markets pašnovērtējuma rīks, ROSA jums palīdzēs!

Ja jūs tikko sākat, mūsu norādījumi soli pa solim apraksta visuimporta un eksporta procesu attiecībā uz precēm un pakalpojumiem.

Vai rodas problēmas saistībā ar importēšanu vai eksportēšanu?

Dariet mums zināmu, vai esat saskārušies ar šķēršļiem konkrētā tirgū, vai iepazīstieties ar esošajiem šķēršļiem mūsu datubāzē.

Īsumā parvisiem ES tirdzniecības nolīgumiem. Uzziniet, kā jūsu uzņēmums var no tiem gūt labumu. Access2Markets uzskaita tās visas ar informāciju par izcelsmes noteikumiem, ES intelektuālā īpašuma aizsardzību, investīcijām, publiskā iepirkuma tirgiem u.c.

Pieprasiet nodokļu atlaidi. Lai varētu izmantot pazeminātu tarifu, jums ir jāiesniedz pareizie dokumenti importētājvalsts muitas iestādēm. Katrā ES tirdzniecības nolīgumā ir uzskaitīti vajadzīgie dokumenti. Noskaidrojiet, kā pierādīt jūsu preces izcelsmi vai vai jums jābūt reģistrētam eksportētājam?

Kā laist produktu tirgū?

Access2Tirgos ir visa vajadzīgā informācija par atbilstības novērtēšanas sertifikātiem mašīnām, veselības sertifikācijas līdzekļiem akvakultūras produktiem vai pārstrādātas pārtikas marķēšanu.

Access2Markets ir muitas un citu valsts iestāžu kontaktinformācija ES valstīs un ārvalstīs.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites