"Access2Markets"

Eksports no ES, imports ES
— viss, kas jums būtu jāzina

Access2Markets sniedz informāciju, kas nepieciešama, tirgojoties ar trešām valstīm, piemēram, informāciju par tarifiem, nodokļiem, procedūrām, formalitātēm un prasībām, izcelsmes noteikumiem, eksporta pasākumiem, statistiku, tirdzniecības šķēršļiem u. c. Portāls arī ļauj piekļūt svarīgai informācijai, kas nepieciešama pakalpojumu tirdzniecībai, kā arī investīcijām un iepirkumiem trešās valstīs. Šeit jūs varat uzzināt vairāk par ES tirdzniecības nolīgumiem, to sniegtajām priekšrocībām, kā arī lasīt uzņēmumu veiksmes stāstus. Access2Markets uzdevums ir palīdzēt jums un jūsu uzņēmumam importēt un eksportēt.

Mans palīgs tirdzniecības jomā

Ieskaitot Rules of Origin Self-Assessment

Atruna

Atruna:
Ziņojumi, kas iegūti no šīs datubāzes, nav oficiāli. Ir veikti pasākumi, lai nodrošinātu datubāzē iekļautās informācijas un datu precizitāti, taču Eiropas Komisija un datu sniedzēji neuzņemas atbildību par netīšām kļūdām vai izlaidumiem. Uz dažās sadaļās sniegto informāciju un datiem attiecas īpaši licences noteikumi, sk. avotus un autortiesības, ja vajadzīgas plašākas ziņas. Ja turpināt un skatāt datus, tas nozīmē, ka piekrītat šiem noteikumiem.

Atlasiet izcelsmes valsti
Atlasiet galamērķa valsti

Single Entry Point

Do you have trade barriers? contact us we can help you

Vienotais kontaktpunkts ir pirmais kontaktpunkts Eiropas Komisijas tirdzniecības ģenerāldirektorātā, kurā ieinteresētās personas var vērsties, ja tām ir grūtības piekļūt tirgum trešās valstīs vai ja tās konstatē ilgtspējas saistību neievērošanu.

Svarīgākās sadaļas

Events

Jaunumi

 • Jaunumi 29 nov. 2023

  Pārejas noteikumi Ukrainai tagad ir spēkā ROSA

  Pārejas noteikumi tirdzniecībai starp Ukrainu un ES tiks piemēroti no 2023. gada 1. decembra.

 • Jaunumi 15 nov. 2023

  Jauns rīks Access2Conformity

  Access2Markets tagad ietver jaunu rīku Access2Conformity, kas ļauj eksportētājiem pārbaudīt, vai eksportētos ražojumus var testēt un sertificēt Eiropā, nevis (atkārtot) šīs procedūras eksporta galamērķī.

 • Jaunumi 17 okt. 2023

  Mikroplastmasas izmantošanas ierobežošana ES no 2023. gada 17. oktobra

  No 2023. gada 17. oktobra Regula (ES) 2023/2055 ierobežo sintētisko polimēru mikrodaļiņas vienas pašas vai tīši pievienotas maisījumiem, lai samazinātu mikroplastmasas emisijas ikdienas produktos nolūkā aizsargāt vidi.

Jaunākā informācija

Tarifi

Formalitātes

Nodokļi

Dalīties ar šo lapu: