Uzņēmuma pieredze:

Saulainas nākotnes dzinējspēks

Saulainas nākotnes dzinējspēks

Ml sistēma piegādā saules enerģijas tehnoloģijas būvniecības nozarei, kā arī jūras un transporta nozarei ne tikai Polijā, bet arī visā Eiropā un pasaulē. ML sistēmas eksporta pārdošanas direktors Jan Strzałkowski norāda, ka “starptautiskās tirdzniecības jomā tirdzniecības nolīgumi patiešām palīdz”.

Šis Polijas uzņēmums ražo stikla un fotoelementu (PV) ražojumus, kā arī pērk licences, lai pārdotu ražojumus ar savu zīmolu. Tas nozīmē, ka tie pērk sastāvdaļas vai produktus no starptautiskiem piegādātājiem ārpus Eiropas Savienības un tādējādi gūst labumu no abu pušu tirdzniecības darījumiem.

Neizmantotie tirgi

Pēc panākumu gūšanas visā Eiropā, jo īpaši Šveicē un Skandināvijā, ML sistēma sāka pētīt tirgus ārpus ES un atrada ienesīgus tirgus tādās valstīs kā Azerbaidžāna, Turcija, Kotdivuāra un Ukraina, kuras ir ļoti ieinteresētas šajos ekorisinājumos.

Lai gan pastāv konkurence no Āzijas zemo cenu konkurentu puses, ML System partneri meklē ES piegādātājus par to produktu kvalitāti, un tirdzniecības nolīgumi ļauj tiem efektīvāk konkurēt.

Pasaulē mainās attieksme pret atjaunojamiem enerģijas avotiem. FE vairs neuzskata par kosmosa tehnoloģiju, bet gan par būvmateriālu, kas var palīdzēt samazināt CO2 emisijas.
Jan Strzałkowski, ML sistēma

Strzałkowski kgs norāda, ka “gadījumos, kad uzskatām, ka tirdzniecības nolīgumu reālās priekšrocības ir ātras, jo laiks līdz patērētājam mūsu uzņēmējdarbībā ir ārkārtīgi svarīgs”. Ml sistēmā ir eksporta komanda, kas pārvalda procesu, un tā ir “noteikti ātrāka, lai nosūtītu uz valstīm, kurās ir tirdzniecības nolīgumi”. Šajā procesā galvenā nozīme ir izcelsmes deklarācijai (sertifikāts EUR.1), kas “garantē produkta drošu apriti un vienkāršo nodokļu noteikšanas procesu”, kā norāda M. Strzałkowski. Kopš 2017. gadā stājās spēkā ES un Ukrainas asociācijas nolīgums, ML sistēma ir pamanījusi gan to, ka dokumentu skaits ir samazinājies, gan to, ka ir ievērojami palielinājies jaunu klientu pieprasījumu skaits no šā reģiona. “Tas liecina, ka abas puses pozitīvi uztvēra procesu vienkāršošanu un ka tai patiešām ir liela nozīme reālā ikdienas darbībā,” saka Strzałkowski kungs.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites