Šírenie informácií o portáli Access2Markets

Šírenie informácií o portáli Access2Markets

Access2Markets má spoločnostiam pomôcť pri hľadaní informácií, ktoré potrebujú pri medzinárodnom obchode, aby mohli čo najlepšie využiť sieť obchodných dohôd EÚ.

Žiadame Vás, aby ste na zvýšenie informovanosti o portáli použili ďalej uvedené informačné materiály.

Pomôžte nám šíriť informácie o #Access2Markets vo vašom jazyku

Propagačné materiály

Stiahnuť vo všetkých jazykoch EÚ:

Príspevky v sociálnych médiách

Vyberte si z našej zbierky pripravených príspevkov v sociálnych médiách na propagáciu Access2Markets vo vašom jazyku. Príspevky sú pripravené na použitie s navrhnutou kópiou a sprievodnými vizuálnymi prvkami. Chceli by sme Vás požiadať, aby ste vždy používali hashtagy #Access2Markets a #EUTrade.

Obsah je organizovaný podľa jednotlivých krajín a je dostupný aj vo verzii EÚ (v angličtine). Prezrite si kompletnú zbierku EÚ, aby ste sa dozvedeli o tom, čo je v ponuke, alebo vyberte balík krajiny, o ktorý máte záujem. Každý priečinok pre krajinu obsahuje súbor s prehľadom (PDF) s textom a príslušnými odkazmi, ktoré vám pomôžu nájsť a stiahnuť správne vizuálne prvky. Súbory si môžete prezerať a/alebo stiahnuť jednotlivo alebo v dávkach. V nasledujúcich mesiacoch pridáme viac prvkov, aby sme sa uistili, že sa budú pravidelne vracať a kontrolovať aktualizácie.

Digitálny leták

Leták poskytuje prehľad hlavných prvkov Access2Markets.

Tlačidlá Access2Markets

Na digitálnych tlačidlách je uvedený názov a adresa URL Access2Markets a prichádzajú do troch variantov a 22 jazykov, ktoré sa používajú na webových sídlach, informačných bulletinoch, blogoch, e-mailových podpisoch, reklamách atď.

Tlačidlá Access2Markets
Viacjazyčné
Stiahnuť

Videá

Videozbierka pozostáva zo série „Obchodných dohôd v praxi“ a propagačnej videoprezentácie Access2Markets. Všetky videá sú k dispozícii s titulkami vo všetkých jazykoch EÚ. Videá „Obchodné dohody v praxi“ sú dostupné aj v rôznych formátoch a dĺžkach, aby vyhovovali vašim potrebám.

Access2Markety videá
Viacjazyčné
Stiahnuť

Príbehy spoločností

Zbierka príbehov spoločností pozostáva zo série „Obchodných dohôd v praxi“ a zo série príbehov „obchodných prekážok“. Pôvodné príbehy sa zobrazujú na portáli Access2Markets v angličtine a takisto sú strojovo preložené do všetkých jazykov EÚ. Niektoré príbehy prinášajú aj možnosť stiahnuť si z jednotlivých stránok príbehu pdf verziu v angličtine.

Tlačová správa

Tlačová správa Komisie pri spustení portálu Access2Markets 13. októbra 2020 je k dispozícii vo všetkých jazykoch EÚ.

Tlačová správa Access2Markets
Viacjazyčné
Stiahnuť

Podujatia

Informácie o nadchádzajúcich školeniach alebo iných podujatiach nájdete na našej stránke venovanej podujatiam.

Informačné súpravy

Zber informačných listov obsahuje aspekty Access2Markets a obchodných dohôd EÚ v rôznych jazykoch EÚ. Tieto hárky spolu tvoria digitálnu modulárnu brožúru s modulmi o ROSA, obchodných dohodách EÚ, príbehoch spoločností a ďalších.

Informačné súpravy
Viacjazyčné
Stiahnuť

Školiace materiály

V tejto časti nájdete súbor školení na podporu multiplikátorov pri poskytovaní odbornej prípravy spoločnostiam a iným zainteresovaným používateľom v ich miestnej komunite. Súbor pozostáva zo súboru snímok, zoznamu otázok, s ktorými sa často stretávame počas školení, ako aj zo súboru záznamov školení v rôznych jazykoch.

Prezentácie PowerPoint

Prezentácie Powerpointov Access2Markets
Viacjazyčné
Stiahnuť

Otázky a odpovede

Access2Markety, otázky a odpovede
Viacjazyčné
Pripravujeme

Zaznamenané prezentácie

Access2Záznamy trhu
Viacjazyčné
Pripravujeme
Zdieľať túto stránku:

Rýchle odkazy