Šírenie informácií o portáli Access2Markets

Šírenie informácií o portáli Access2Markets

Access2Markets má pomôcť spoločnostiam nájsť informácie, ktoré potrebujú pri medzinárodnom obchodovaní, aby mohli čo najlepšie využiť sieť obchodných dohôd EÚ.

Chceli by sme Vás požiadať, aby ste na zvýšenie informovanosti o portáli použili ďalej uvedený informačný materiál.

Pomôžte nám šíriť informácie o #Access2Markets vo vašom jazyku

Propagačný materiál

Stiahnuť vo všetkých jazykoch EÚ:

Príspevky pre sociálne médiá

Vyber si výber z našej zbierky pripravených príspevkov v sociálnych médiách na propagáciu Access2Markets vo vašom jazyku. Pracovné miesta sú pripravené na použitie s navrhovanou kópiou a sprievodnými vizuálnymi prvkami. Chceli by sme Vás požiadať, aby ste vždy používali hashtagy #Access2Markets a #EUTrade.

Obsah je usporiadaný podľa jednotlivých krajín a je dostupný aj vo verzii EÚ (v angličtine). Prezrite si celú zbierku EÚ, aby ste získali ochutnanie toho, čo ponúkate, alebo vyberte balíček krajín, o ktorý máte záujem. Každý priečinok krajiny obsahuje súbor s prehľadom (PDF) s textom a príslušnými odkazmi, ktoré vám pomôžu nájsť a stiahnuť správne vizuály. Súbory si môžete prezerať a/alebo stiahnuť jednotlivo alebo v častiach. V nasledujúcich mesiacoch pridáme ďalšie zložky, aby sme sa mohli pravidelne vrátiť a kontrolovať.

Digitálny leták

Leták poskytuje prehľad hlavných prvkov trhu Access2Markets.

Informačný leták Access2Markets Digital
Stiahnite si uprednostňovanú jazykovú verziu.

Tlačidlá Access2Markets

Digitálne tlačidlá majú názov a adresu URL Access2Markets a prichádzajú do troch variantov a 22 jazykov na použitie na webových sídlach, informačných bulletinoch, blogoch, e-mailových podpisoch, reklamách atď.

Tlačidlá Access2Markets
Viacjazyčné
Stiahnuť

Videá

Videoklip obsahuje sériu „obchodných dohôd v akcii“ a prezentáciu propagačného videa o Access2Markets. Všetky videá sú k dispozícii s titulkami vo všetkých jazykoch EÚ. Videá „Obchodné dohody v akcii“ sú dostupné aj v rôznych formátoch a dĺžkach, aby vyhovovali vašim potrebám.

Access2Markets Videos
Viacjazyčné
Stiahnuť

Príbehy spoločností

Zbierka príbehov o spoločnostiach zahŕňa sériu „obchodných dohôd v akcii“ a sériu príbehov o „obchodných prekážkach“. Originály príbehov sa zobrazujú na veľtrhoch Access2Markets v angličtine a sú tiež strojovo preložené do všetkých jazykov EÚ. Niektoré príbehy prichádzajú aj s možnosťou stiahnuť si verziu vo formáte PDF v angličtine z jednotlivých stránok príbehov.

Tlačová správa

Tlačová správa Komisie pri spustení trhu Access2Markets 13. októbra 2020 je dostupná vo všetkých jazykoch EÚ.

Tlačová správa Access2Markets
Viacjazyčné
Stiahnuť

Podujatia

Informácie o nadchádzajúcich školeniach alebo iných podujatiach nájdete na našej stránke venovanej podujatiam.

Informačné súpravy

V zbere informačných listov sa uvádzajú aspekty prístupu2Trhy a obchodné dohody EÚ v rôznych jazykoch EÚ. Tieto hárky spolu tvoria digitálnu modulárnu brožúru s modulmi o ROSA, obchodných dohodách EÚ, príbehoch spoločností a ďalších.

Informačné súpravy
Viacjazyčné
Stiahnuť

Školiace materiály

V tejto časti nájdete školiaci balíček na podporu multiplikátorov pri poskytovaní odbornej prípravy spoločnostiam a iným zainteresovaným používateľom v ich miestnej komunite. Súbor pozostáva zo súboru snímok, zoznamu otázok, s ktorými sa často stretávame na školeniach, ako aj zo súboru záznamov o školeniach v rôznych jazykoch.

Prezentácie PowerPoint

Prezentácie Access2Markets Powerpoint
Viacjazyčné
Stiahnuť

Otázky a odpovede

Access2Markets Q&A
Viacjazyčné
Pripravujeme

Zaznamenané prezentácie

Záznamy o prístupe2Trhy
Viacjazyčné
Pripravujeme
Zdieľať túto stránku:

Rýchle odkazy