„Access2Markets“

Eksportas iš ES, importas į ES
– viskas, ką turite žinoti

Portalas „Access2Markets“ suteikia galimybę gauti informaciją, kurios jums reikia prekiaujant su trečiosiomis šalimis, pavyzdžiui, apie tarifus, mokesčius, procedūras, formalumus ir reikalavimus, kilmės taisykles, eksporto priemones, statistiką, prekybos kliūtis ir kt. Jis taip pat suteikia galimybę susipažinti su pagrindine informacija, reikalinga prekybai paslaugomis, investicijoms ir viešiesiems pirkimams trečiosiose šalyse. Taip pat galite sužinoti apie ES prekybos susitarimus, kaip jais pasinaudoti ir perskaityti apie sėkmingai jais besinaudojančias įmones. Portalas „Access2Markets“ padės Jums ir Jūsų įmonei importuoti ir eksportuoti.

Mano prekybos asistentas

Taip pat Rules of Origin Self-Assessment

Atsakomybės ribojimas

Atsakomybės ribojimas:
Iš šios duomenų bazės gautos ataskaitos nėra oficialūs dokumentai. Stengiamasi užtikrinti informacijos duomenų bazėje tikslumą, tačiau Europos Komisija ir duomenų teikėjai nėra atsakingi už netyčines klaidas ar praleidimus. Tai, kad toliau naudojatės šia priemone ir peržiūrite duomenis, reiškia, kad sutinkate su šiomis sąlygomis.

Pasirinkite kilmės šalį
Pasirinkite paskirties šalį

Bendras kontaktinis centras

Do you have trade barriers? contact us we can help you

Visi ES suinteresuotieji subjektai, kurie susiduria su patekimo į trečiųjų šalių rinkas problemomis arba nustato, kad nesilaikoma tvarumo įsipareigojimų, turėtų pirmiausia kreiptis į Europos Komisijos Prekybos generaliniame direktorate veikiantį Bendrą kontaktinį centrą.

Svarbiausių įvykių skirsnis

Naujienos

 • Naujienos 04 Rgs 2023

  Nauja ROSA informacija

  Nuo šiandien PEM susitarimo informacija pateikiama įvairiomis kalbomis ROSA. Nauja informacija apima tiek PEM, tiek PEM pereinamąjį laikotarpį šiose srityse: Albanija, Bosnija ir Hercegovina, Egiptas, Farerų Salos, Gruzija, Jordanija, Kosovas, Moldova, Juodkalnija, Šiaurės Makedonija, Palestina, Serbija, Šveicarija ir Ukraina.

 • Naujienos 18 Rgp 2023

  Nauja informacija apie paslaugas ir investicijas

  Prekybos padėjėjas paslaugų ir investicijų klausimais pateikia naujos informacijos! Dabar galite sužinoti, kokius reikalavimus turite įvykdyti, jei norite eksportuoti aplinkosaugos paslaugas, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros paslaugas, gamybos ar kurjerių paslaugas į Kanadą.

 • Naujienos 02 Rgp 2023

  ES lengvatinis importas iš Ganos, nurodytas registruotųjų eksportuotojų pareiškimuose apie prekių kilmę

  Nuo 2023 m. rugpjūčio 20 d. ES veiklos vykdytojai, norintys pasinaudoti lengvatiniu muitų tarifų režimu pagal ES ir Ganos ekonominės partnerystės susitarimą dėl Ganos kilmės produktų importo į ES, privalo pateikti sąskaitos faktūros deklaraciją.

Naujausia informacija

Muitų tarifai

Formalumai

Mokesčiai

Bendrinti šį puslapį