Access2Markets

Eksport z UE, import do UE
– to warto wiedzieć

Access2Markets umożliwia uzyskanie informacji potrzebnych do prowadzenia handlu z państwami trzecimi, takich jak taryfy celne, podatki, procedury, formalności i wymogi, reguły pochodzenia, środki wywozowe, statystyki, bariery handlowe itp. Oferuje również dostęp do najważniejszych informacji potrzebnych przy sprzedaży usług, a także do inwestowania i ubiegania się o zamówienia publiczne w państwach trzecich. W serwisie znajdziesz również informacje o umowach handlowych UE, o tym jak z nich korzystać, oraz o doświadczeniach przedsiębiorstw, które z nich korzystają z dobrym skutkiem. Access2Markets pomaga Tobie i Twojej firmie importować i eksportować.

Pojedynczy punkt kontaktowy

Czy napotykasz bariery w handlu? skontaktuj się z nami, możemy Ci pomóc

Punkt kompleksowej obsługi jest pierwszym punktem kontaktowym w dyrekcji ds. handlu Komisji Europejskiej dla wszystkich zainteresowanych stron z UE, które borykają się z problemami związanymi z dostępem do rynku w państwach trzecich lub które napotykają przypadki niewywiązywania się ze zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Sekcja z najważniejszymi informacjami

Wydarzenia

Aktualności

 • Aktualności 05 cze 2024

  Ocena ex post CETA

  Zaproszenie do udziału w badaniach dotyczących oceny ex post CETA. Możesz teraz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami dotyczącymi kompleksowej umowy gospodarczo-handlowej między UE a Kanadą (CETA).

 • Aktualności 03 cze 2024

  Usługi i inwestycje: Nowe kraje, nowe informacje

  Asystent handlowy ds. usług i inwestycji jest dalej rozszerzany! Obecnie dodano informacje na temat kluczowych wymogów w zakresie dostępu do rynku dla usług eksportowych w 3 krajach: Hongkong, Norwegia i Stany Zjednoczone.

 • Aktualności 24 kwi 2024

  Umowa handlowa między UE a Nową Zelandią dostępna w zakładce „Mój asystent handlowy ds. towarów i ROSA”

  Wszystkie informacje na temat taryfy preferencyjnej dla każdego produktu i odpowiednich wymogów dotyczących reguł pochodzenia w ramach umowy o handlu między UE a Nową Zelandią będą dostępne od 29 kwietnia 2024 r. w narzędziu Mój asystent ds. handlu.

Udostępnij tę stronę: