"Access2Markets"

Eksports no ES, imports ES
— viss, kas jums būtu jāzina

Access2Markets sniedz informāciju, kas nepieciešama, tirgojoties ar trešām valstīm, piemēram, informāciju par tarifiem, nodokļiem, procedūrām, formalitātēm un prasībām, izcelsmes noteikumiem, eksporta pasākumiem, statistiku, tirdzniecības šķēršļiem u. c. Portāls arī ļauj piekļūt svarīgai informācijai, kas nepieciešama pakalpojumu tirdzniecībai, kā arī investīcijām un iepirkumiem trešās valstīs. Šeit jūs varat uzzināt vairāk par ES tirdzniecības nolīgumiem, to sniegtajām priekšrocībām, kā arī lasīt uzņēmumu veiksmes stāstus. Access2Markets uzdevums ir palīdzēt jums un jūsu uzņēmumam importēt un eksportēt.

Vienotais kontaktpunkts

Vai jums ir šķēršļi tirdzniecībā? Sazinieties ar mums, mēs varam jums palīdzēt

Vienotais kontaktpunkts ir pirmais kontaktpunkts Eiropas Komisijas tirdzniecības ģenerāldirektorātā, kurā ieinteresētās personas var vērsties, ja tām ir grūtības piekļūt tirgum trešās valstīs vai ja tās konstatē ilgtspējas saistību neievērošanu.

Svarīgākās sadaļas

Pasākumi

Jaunumi

 • Jaunumi 28 jūn. 2024

  Vienotais kontaktpunkts — sūdzības par piekļuvi tirgum

  Darbības pamatnostādnes sūdzības veidlapai par piekļuvi tirgum ir pieejamas visās ES valodās.

 • Jaunumi 05 jūn. 2024

  CETA ex post novērtējums

  Uzaicinājums piedalīties apsekojumos par CETA ex post novērtējumu. Tagad varat dalīties ar mums savā pieredzē par ES un Kanādas visaptverošo ekonomikas un tirdzniecības nolīgumu (CETA).

 • Jaunumi 03 jūn. 2024

  Pakalpojumi un ieguldījumi: jaunas valstis, jauna informācija

  Tirdzniecības asistents pakalpojumu un investīciju jomā tiek paplašināts! Tagad ir pievienota informācija par galvenajām tirgus piekļuves prasībām attiecībā uz pakalpojumu eksportu 3 valstīs: Honkonga, Norvēģija un ASV.

Dalīties ar šo lapu: