"Access2Markets"

Eksports no ES, imports ES
— viss, kas jums būtu jāzina

Access2Markets sniedz informāciju, kas nepieciešama, tirgojoties ar trešām valstīm, piemēram, informāciju par tarifiem, nodokļiem, procedūrām, formalitātēm un prasībām, izcelsmes noteikumiem, eksporta pasākumiem, statistiku, tirdzniecības šķēršļiem u. c. Portāls arī ļauj piekļūt svarīgai informācijai, kas nepieciešama pakalpojumu tirdzniecībai, kā arī investīcijām un iepirkumiem trešās valstīs. Šeit jūs varat uzzināt vairāk par ES tirdzniecības nolīgumiem, to sniegtajām priekšrocībām, kā arī lasīt uzņēmumu veiksmes stāstus. Access2Markets uzdevums ir palīdzēt jums un jūsu uzņēmumam importēt un eksportēt.

Mans palīgs tirdzniecības jomā

Ieskaitot Rules of Origin Self-Assessment

Atruna

Atruna:
Ziņojumi, kas iegūti no šīs datubāzes, nav oficiāli. Ir veikti pasākumi, lai nodrošinātu datubāzē iekļautās informācijas un datu precizitāti, taču Eiropas Komisija un datu sniedzēji neuzņemas atbildību par netīšām kļūdām vai izlaidumiem. Uz dažās sadaļās sniegto informāciju un datiem attiecas īpaši licences noteikumi, sk. avotus un autortiesības, ja vajadzīgas plašākas ziņas. Ja turpināt un skatāt datus, tas nozīmē, ka piekrītat šiem noteikumiem.

Atlasiet izcelsmes valsti
Atlasiet galamērķa valsti

Vienotais kontaktpunkts

Do you have trade barriers? contact us we can help you

Vienotais kontaktpunkts ir pirmais kontaktpunkts Eiropas Komisijas tirdzniecības ģenerāldirektorātā, kurā ieinteresētās personas var vērsties, ja tām ir grūtības piekļūt tirgum trešās valstīs vai ja tās konstatē ilgtspējas saistību neievērošanu.

Svarīgākās sadaļas

Jaunumi

 • Jaunumi 04 sept. 2023

  Jauna informācija pieejama ROSA

  No šodienas informācija par PEM nolīgumu ir pieejama daudzvalodu formātā ROSA. Jaunā informācija ietver gan PEM, gan PEM pārejas posmu šādās jomās: Albānija, Bosnija un Hercegovina, Ēģipte, Fēru salas, Gruzija, Jordānija, Kosova, Moldova, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Palestīna, Serbija, Šveice un Ukraina.

 • Jaunumi 18 aug. 2023

  Pieejama jauna informācija par pakalpojumiem un ieguldījumiem

  Pakalpojumu un ieguldījumu tirdzniecības asistents ietver jaunu informāciju! Tagad varat uzzināt, kādas prasības jums jāizpilda, ja vēlaties eksportēt uz Kanādu vides pakalpojumus, pētniecības un izstrādes pakalpojumus, ražošanas pakalpojumus vai kurjerpakalpojumus.

 • Jaunumi 02 aug. 2023

  ES preferenciālais imports no Ganas, uz ko attiecas reģistrēto eksportētāju paziņojumi par izcelsmi

  No 2023. gada 20. augusta ES uzņēmējiem, kuri vēlas izmantot preferenciāla tarifa režīmu, kas paredzēts ES un Ganas Ekonomisko partnerattiecību nolīgumā par Ganas izcelsmes ražojumu importu ES, ir jāiesniedz faktūrrēķina deklarācija.

Jaunākā informācija

Tarifi

Formalitātes

Nodokļi

Dalīties ar šo lapu: