Paziņojums par pieejamību

Access2markets ir sistēma, kas sastāv no vairākām apakšsistēmām. Šis piekļūstamības novērtējums attiecas uz saturu, kas publicēts šādos URL:

Tas neattiecas uz citu saturu vai tīmekļa vietnēm, kas publicētas kādā no tā apakšdomēniem. Šīm tīmekļa vietnēm un to saturam būs savs īpašs piekļūstamības paziņojums.

Šo tīmekļa vietni pārvalda Tirdzniecības ģenerāldirektorāta F1 nodaļa “Vienots kontaktpunkts izpildes panākšanai, piekļuvei tirgum un MVU”. Tas ir izstrādāts tā, lai to varētu izmantot pēc iespējas vairāk cilvēku, tostarp cilvēki ar invaliditāti.

Jums vajadzētu būt iespējai:

 • tālummaiņa līdz 200% bez problēmām
 • naviģēt lielākajā daļā tīmekļa vietnes, izmantojot tikai tastatūru
 • pārlūkot lielāko daļu tīmekļa vietnes, izmantojot modernu ekrāna lasītāju un runas atpazīšanas programmatūru (datorā vai tālrunī);

Šī tīmekļa vietne ir izstrādāta tā, lai tā atbilstu tīmekļvietņu un mobilo lietotņu tehniskajam standartam EN 301 549 v.3.2.1. Tas precīzi atbilst Tīmekļa satura pieejamības pamatnostādņu (WCAG) 2.1. versijas AA līmenim.

Atbilstības statuss

Šī tīmekļa vietne pilnībā atbilst tehniskajam standartam EN 301 549 v.3.2.1 un Tīmekļa satura piekļūstamības pamatnostādņu (WCAG) 2.1. AA līmenim. Plašāku informāciju skatiet rakstā Nepieejams saturs.

Tīmekļa vietne pēdējo reizi testēta 2024. gada 28. maijā.

Šā paziņojuma sagatavošana

Šis paziņojums tika pārskatīts 2024. gada 28. maijā.

Tīmekļa vietnes Access2Markets atbilstību Direktīvas (ES) 2016/2102 prasībām novērtēja Tirdzniecības ĢD R3 nodaļa, veicot pašnovērtējumu.

Atsauksmes


Mēs atzinīgi vērtējam jūsu atsauksmes par Access2Markets tīmekļa vietnes pieejamību. Informējiet mūs, ja sastopaties ar pieejamības šķēršļiem:

 • E-pasts: TRADE-SERVICE-DESK@ec.europa.eu
 • Atsauksmju veidlapa: https://trade.ec.europa.eu/access-to-markets/en/contact-form

Mēs cenšamies atbildēt uz atsauksmēm 15 darba dienu laikā no dienas, kad atbildīgais Komisijas dienests ir saņēmis pieprasījumu.

Savietojamība ar pārlūkprogrammām un palīgtehnoloģijām

Tīmekļa vietne Access2Markets ir izstrādāta tā, lai tā būtu saderīga ar šādām palīgtehnoloģijām:

 • Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge
 • Kombinācijā ar jaunākajām JAWS, NVDA un VoiceOver versijām.

Tehniskās specifikācijas

Tīmekļa vietnes Access2Markets pieejamība ir atkarīga no šādām tehnoloģijām, lai strādātu ar konkrētu tīmekļa pārlūkprogrammas un jebkādu jūsu datorā instalētu palīgtehnoloģiju vai spraudņu kombināciju:

 • HTML
 • WAI-ARIA
 • CSS
 • JavaScript

Nepieejams saturs

Neraugoties uz mūsu centieniem nodrošināt Access2Markets tīmekļa vietnes pieejamību, mēs apzināmies dažus ierobežojumus. Zemāk ir aprakstīti zināmie ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums rodas problēma, kas nav uzskaitīti zemāk.

Zināmie ierobežojumi Access2Markets tīmekļa vietnei:

 1. Daži dokumenti PDF formātā nav pieejami
 2. Daži videoklipi neietver parakstus
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites