Oświadczenie o dostępności

Access2markets to system składający się z kilku podsystemów. Niniejsza ocena dostępności odnosi się do treści publikowanych pod następującymi adresami URL:

Nie ma ona zastosowania do innych treści lub stron internetowych publikowanych w którejkolwiek z jej subdomen. Te strony internetowe i ich zawartość będą miały własne szczegółowe oświadczenie dotyczące dostępności.

Stroną zarządza Dyrekcja Generalna ds. Handlu, Dział F1 „Pojedynczy punkt kontaktowy ds. egzekwowania prawa, dostępu do rynku i MŚP”. Jest przeznaczony do użytku przez jak największą liczbę osób, w tym osoby niepełnosprawne.

Powinieneś być w stanie:

 • zoom do 200% bez problemów
 • poruszać się po większości stron internetowych za pomocą klawiatury
 • poruszać się po większości stron internetowych za pomocą nowoczesnego czytnika ekranu i oprogramowania do rozpoznawania mowy (na komputerze lub telefonie)

Niniejsza strona internetowa została zaprojektowana zgodnie z normą techniczną dotyczącą stron internetowych i aplikacji mobilnych, EN 301 549, v.3.2.1. Jest to ściśle zgodne z poziomem „AA” wytycznych dotyczących dostępności treści internetowych (WCAG) w wersji 2.1.

Status zgodności

Niniejsza strona internetowa jest w pełni zgodna z normą techniczną EN 301 549 v.3.2.1 oraz wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG) 2.1 poziom AA. Zobacz Niedostępne treści, aby uzyskać więcej informacji.

Ostatni test strony przeprowadzono 28 maja 2024 r.

Przygotowanie niniejszego oświadczenia

Oświadczenie to zostało poddane przeglądowi w dniu 28 maja 2024 r.

Ocena zgodności strony internetowej Access2Markets z wymogami dyrektywy (UE) 2016/2102 została przeprowadzona na podstawie samooceny przeprowadzonej przez DG ds. Handlu, Dział R3.

Informacje zwrotne


Cieszymy się z Państwa opinii na temat dostępności strony internetowej Access2Markets. Daj nam znać, jeśli napotkasz bariery dostępności:

 • Adres e-mail: TRADE-SERVICE-DESK@ec.europa.eu
 • Formularz informacji zwrotnej: https://trade.ec.europa.eu/access-to-markets/pl/contact-form

Staramy się odpowiadać na informacje zwrotne w ciągu 15 dni roboczych od daty otrzymania zapytania przez właściwy departament Komisji.

Kompatybilność z przeglądarkami i technologiami wspomagającymi

Strona internetowa Access2Markets została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z następującymi technologiami wspomagającymi:

 • Przeglądarki Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge
 • W połączeniu z najnowszymi wersjami JAWS, NVDA i VoiceOver.

Specyfikacje techniczne

Dostępność strony internetowej Access2Markets opiera się na następujących technologiach do pracy z konkretną kombinacją przeglądarki internetowej i wszelkich technologii wspomagających lub wtyczek zainstalowanych na komputerze:

 • html
 • WAI-ARIA
 • CSS
 • JavaScript

Treści niedostępne

Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby zapewnić dostępność strony internetowej Access2Markets, zdajemy sobie sprawę z pewnych ograniczeń. Poniżej znajduje się opis znanych ograniczeń. Skontaktuj się z nami, jeśli napotkasz problem niewymieniony poniżej.

Znane ograniczenia dotyczące strony internetowej Access2Markets:

 1. Niektóre dokumenty w formacie PDF nie są dostępne
 2. Niektóre filmy nie zawierają podpisów
Udostępnij tę stronę: