Version: 1.8.0.47 (2021-06-11 17:11)

Relacje z doświadczenia przedsiębiorstw

W tej sekcji przedstawiono relacje przedsiębiorstw z ich doświadczenia w praktycznym korzystaniu z informacji w tym portalu.

 1. Umowa handlowa wzmacnia stosunki z Koreą Południową

  Sprawdź, w jaki sposób niemiecki producent tworzyw sztucznych wzmacniany włóknami przyczynił się do zwiększenia wywozu do Korei Południowej dzięki umowie handlowej między UE a Koreą Południową dzięki zniesieniu ceł i uproszczeniu dokumentów przewozowych.

  Więcej
 2. Elektroniczne procedury dla producentów papieru

  Sprawdź, w jaki sposób dzięki umowie handlowej między UE a Mołdawią uproszczone i bardziej przejrzyste procedury otworzyły nowy rynek dla fińskiego producenta papieru pochodzącego z recyklingu Finha Trading.

  Więcej
 3. Umowy UE w niewielkim stopniu przyczyniają się do intensywnego podnoszenia

  Zobacz, w jaki sposób irlandzki producent wózka widłowego odniósł korzyści z umowy handlowej między UE a Ameryką Południową, aby zwiększyć eksport i rozwinąć swoją działalność w Peru.

  Więcej
 4. Bezpieczeństwo cybernetyczne i kręgi zaufania

  Holenderskie przedsiębiorstwo Compumatica eksportuje technologię cyberbezpieczeństwa do Japonii dzięki stabilnemu otoczeniu przewidzianemu w umowie o partnerstwie gospodarczym między UE a Japonią.

  Więcej
  Bezpieczeństwo cybernetyczne i kręgi zaufania
 5. Górnictwo na rzecz sukcesu w Japonii

  Dzięki umowie o partnerstwie gospodarczym między UE a Japonią bułgarski dostawca kamienia, Marin Baturov, korzysta z szybszych ceł i usprawnia formalności przy wywozie do swoich japońskich klientów.

  Więcej
  Górnictwo na rzecz sukcesu w Japonii
 6. Starzejące się przedsiębiorstwa czerpiące korzyści z umów handlowych

  Dowiedz się, w jaki sposób Palsgaard, główny duński dostawca przemysłu spożywczego, ma wpływ na umowy handlowe UE zawarte w ich globalnej strategii.

  Więcej
  Starzejące się przedsiębiorstwa czerpiące korzyści z umów handlowych
 7. Umowy handlowe umieszczają małe kraje na mapie

  Dzięki umowie o partnerstwie gospodarczym między UE a Japonią przedsiębiorstwa irlandzkie, takie jak ABCON, zyskują większą widoczność.

  Więcej
  Umowy handlowe umieszczają małe kraje na mapie
 8. Porozumienia handlowe tworzą odpowiednią chemię na rzecz wzrostu gospodarczego

  Zobacz, jak umowy handlowe UE z Koreą Południową, Kanadą i Republiką Południowej Afryki ułatwiają niemieckiemu przedsiębiorstwu CeraNovis eksport jego wysokowydajnych powłok.

  Więcej
  Porozumienia handlowe tworzą odpowiednią chemię na rzecz wzrostu gospodarczego
 9. Kreowanie przyszłości z przeszłości

  Informacje o Lapuan Kankurit, fińskim przedsiębiorstwie tekstylnym wytwarzającym go w Japonii dzięki umowie o partnerstwie gospodarczym między UE a Japonią

  Więcej
  Kreowanie przyszłości z przeszłości
 10. Mniej biurokracji, więcej czasu na innowacje

  Informacje o czeskim przedsiębiorstwie, Workswell oraz o tym, w jaki sposób dokonują one 50 % sprzedaży do krajów spoza UE, głównie w ramach umów handlowych UE.

  Więcej
  Mniej biurokracji, więcej czasu na innowacje
Udostępnij tę stronę:

Linki