Relacja z doświadczenia przedsiębiorstwa:

Dążenie do sukcesu na rynkach międzynarodowych

Dążenie do sukcesu na rynkach międzynarodowych

W ciągu zaledwie trzech lat Asura Technologies przeszła od małego start-upu do zatrudniania 27 osób i zaopatrywania dużych rynków międzynarodowych, w tym wielu z umowami handlowymi, takimi jak Korea Południowa, Peru, Meksyk, Ekwador i Kanada. Chociaż mają siedzibę na Węgrzech, konsekwentnie patrzą poza swoje granice w odniesieniu do lukratywnych rynków, a prozdrowotna aktywność fizyczna (węgierska sieć Enterprise Europe Network) cieszy się dużym poparciem.

Inteligentniejsze systemy

Jednym z największych rynków jest Korea Południowa, ponieważ kraj ten dysponuje dużą ilością sprzętu do zarządzania ruchem, tj. kamer. Na mocy umowy handlowej między UE a Koreą Południową Asura Technologies zapewnia oprogramowanie, które uzupełnia istniejące kamery wywiadowcze, dzięki czemu ich klienci mogą w sposób efektywny podwyższyć koszty swoich systemów zarządzania ruchem.

Spełnianie tych samych norm

Umowa handlowa między UE a Koreą Południową, podobnie jak większość umów handlowych UE, zawiera kompleksowy rozdział dotyczący praw własności intelektualnej. Odzwierciedla on zaangażowanie obu regionów na rzecz zbliżenia norm i ochrony własności intelektualnej.

Asura może sprzedawać swoje oprogramowanie do Korei Południowej, wiedząc, że jej własność intelektualna będzie chroniona na takim samym poziomie jak w Europie.

Dzięki umowom handlowym sukces międzynarodowy stał się bardziej atrakcyjny na rynku UE
Mate Kiss-Gyorgy, dyrektor generalna Asura Technologies

Wiele przedsiębiorstw rozpoczyna działalność lokalnie i pracuje na zewnątrz, ale trajektoria technologii Asura uległa odwróceniu. Na początku skoncentrowali się oni na rynkach międzynarodowych, a dzięki temu sukcesowi zwiększa się sprzedaż bliżej domu.

Udostępnij tę stronę: