Uzņēmuma pieredze:

Lai gūtu panākumus starptautiskajos tirgos

Lai gūtu panākumus starptautiskajos tirgos

Tikai trīs gadu laikā Asura Technologies ir kļuvis par mazu jaunuzņēmumu, nodarbinot 27 cilvēkus un piegādājot lielus starptautiskos tirgus, tostarp daudzus ar tādiem tirdzniecības nolīgumiem kā Dienvidkoreja, Peru, Meksika, Ekvadora un Kanāda. Lai gan tās atrodas Ungārijā, tās ir pastāvīgi raudzījušās uz ienesīgiem tirgiem ārpus savām robežām, un HEPA (Ungārijas Eiropas Biznesa atbalsta tīkla dalībnieks) šajā ziņā ir ļoti atbalstījis.

Padarīt sistēmas viedākas

Viens no lielākajiem tirgiem ir Dienvidkoreja, jo šai valstij ir daudz datortehnikas datplūsmas pārvaldībai, t. i., kameras. Saskaņā ar ES un Dienvidkorejas tirdzniecības nolīgumu Asura Technologies nodrošina programmatūru, kas esošajām kamerām pievieno izlūkdatus, ļaujot to klientiem izmaksu ziņā efektīvi izvērst savas datplūsmas pārvaldības sistēmas.

Atbilstība tiem pašiem standartiem

ES un Dienvidkorejas tirdzniecības nolīgumam, tāpat kā lielākajai daļai ES tirdzniecības nolīgumu, ir visaptveroša sadaļa par intelektuālā īpašuma tiesībām. Tas atspoguļo abu reģionu apņemšanos tuvināt standartus un aizsargāt intelektuālo īpašumu.

Asura var pārdot savu programmatūru Dienvidkorejā, zinot, ka tās intelektuālais īpašums tiks aizsargāts atbilstoši tādiem pašiem augstiem standartiem kā Eiropā.

Panākumi starptautiskā mērogā, pateicoties tirdzniecības nolīgumiem, ir padarījuši mūs pievilcīgākus ES tirgū, Asura Technologies izpilddirektoru
Mate Kiss-Gyorgy

Daudzi uzņēmumi sāk darbību vietējā līmenī un darbojas ārpus tās, bet Asura Technologies trajektorija ir bijusi pretēja. Sākumā tie koncentrējās uz starptautiskajiem tirgiem un, pateicoties šiem panākumiem, tagad palielinās pārdošanas apjomi tuvāk mājām.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites