Kā izmantot manu tirdzniecības asistentu pakalpojumiem un ieguldījumiem

Mans tirdzniecības asistents pakalpojumu un ieguldījumu jomā sniedz informāciju par prasībām, kas ES uzņēmumiem jāievēro, lai eksportētu pakalpojumus un piekļūtu tirgiem ārpus ES. Tajā ir arī sniegta informācija par avotiem, ar kuriem var iepazīties, un par atbildīgajām iestādēm trešās valstīs, ar kurām var sazināties.

Ko tas aptver?

 

Informācija ir pieejama par vairākām nozarēm Kanādā , Honkongā, Japānā, Norvēģijā, Šveicē, Lielbritānijā un ASV. Vairāk tiks pievienots drīz!

 

Informācija, kas pieejama manā tirdzniecības asistentā pakalpojumu un ieguldījumu jomā, nav juridiski saistoša.

Kā tas darbojas?

Atrodiet meklēto informāciju, veicot dažus vienkāršus soļus.

posms: Meklēšanas kritēriju definēšana

Definējiet meklēšanas kritērijus divos posmos.

i. Meklēšanas sākšana

 • "Pakalpojums": šis lauks ir rediģējams, un jūs varat:
  • ierakstiet tekstu — vienu vai vairākus vārdus —, un sistēma palīdzēs jums atrast pareizo pakalpojumu nozari, kuru meklējat, vai
  • atstājiet lauku tukšu un otrajā posmā apstipriniet savus meklēšanas kritērijus (sk. ii) punktu zemāk “Soļa kritēriju apstiprināšana”).
 • "Valsts": šis lauks ir obligāts un rediģējams, un jūs varat:
  • ievadiet tās valsts pirmos burtus, kuru vēlaties, un atlasiet to, vai
  • noklikšķiniet uz bultiņas, lai pārvietotos pa nolaižamo sarakstu, un pēc tam noklikšķiniet uz valsts nosaukuma, lai to atlasītu;
 • “Jurisdikcija”: šis lauks ir rediģējams un piemērojams tikai tad, ja valstī ir vairāk nekā viena jurisdikcija. Jūs varat:
  • ievadiet tās jurisdikcijas pirmos burtus, kuru vēlaties, un atlasiet to, vai
  • Noklikšķiniet uz bultiņas, lai pārvietotos pa nolaižamo sarakstu, un pēc tam noklikšķiniet uz jurisdikcijas, lai to atlasītu, vai
  • atstājiet šo lauku tukšu un skatiet informāciju par visu valstu jurisdikcijām.

Pēc tam noklikšķiniet uz zilās pogas “Meklēt”.

ii. Meklēšanas kritēriju apstiprināšana

Pēc meklēšanas sākšanas tiks parādīts pakalpojumu nozaru un apakšnozaru saraksts. Pārlūkojiet pakalpojumu sarakstu. Noklikšķiniet uz + simbola, līdz atrodat meklēto pakalpojumu. Ja esat meklējis, ierakstot vienu vai vairākus vārdus, visi rezultāti, kas atbilst jūsu meklētajiem vārdiem, tiks izcelti.

darbība. Pārlūkot rezultātus

Pamatojoties uz jūsu meklēšanas kritērijiem (nozare, valsts un jurisdikcija), jūs redzēsiet rezultātus par pieejamajiem tirgus piekļuves nosacījumiem un to attiecīgajām prasībām.

Rezultāti ir sagrupēti trīs piegādes veidos: pakalpojumu pārrobežu sniegšana; komerciāla klātbūtne; un profesionāļu pārvietošanās. Jūs varat izlasīt definīciju katrai no tiesībām zem tās nosaukuma. Jūs varat pārvietoties starp tām, noklikšķinot uz cilnes, kas jūs interesē.

Katram piegādes veidam kreisajā pusē alfabētiskā secībā tiek parādīts atbilstošo tirgus piekļuves nosacījumu saraksts. Jūs varat izlasīt katra tirgus piekļuves nosacījuma definīciju zem tās nosaukuma. Tirgus piekļuves nosacījums parādās tikai tad, ja tajā ir vismaz viena prasība.

Lai pārlūkotu rezultātus, varat:

 • Noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas, lai skatītu visu informāciju, kas attiecas uz vienu tirgus piekļuves nosacījuma prasību.
 • Noklikšķiniet uz “paplašināt visu”, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz visām tirgus piekļuves nosacījuma prasībām.

Varat arī atlasīt opciju “visi tirgus piekļuves nosacījumi” attiecībā uz izvēlēto piegādes veidu (sk. opciju tirgus piekļuves nosacījumu saraksta beigās kreisajā pusē). Lai pārlūkotu rezultātus, varat:

 • Atlasiet, lai rezultātus skatītu “sarakstā”. Šeit jūs varat redzēt visas prasības, kas attiecas uz visiem tirgus piekļuves nosacījumiem saraksta veidā. Nosacījums, uz kuru attiecas prasība, ir pasvītrots zilā tagā. Noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas, lai skatītu visu informāciju, kas attiecas uz vienu tirgus piekļuves nosacījuma prasību. Noklikšķiniet uz “paplašināt visu”, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz visām tirgus piekļuves nosacījuma prasībām.
 • Atlasiet, lai rezultātus skatītu “pārskatā”. Šeit jūs varat redzēt visas prasības, kas attiecas uz visiem tirgus piekļuves nosacījumiem, kas sakārtoti pēc tirgus piekļuves nosacījumiem. Pieejamo prasību skaits ir norādīts iekavās blakus virsrakstam. Noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas, lai skatītu visu informāciju, kas attiecas uz vienu tirgus piekļuves nosacījuma prasību. Noklikšķiniet uz “paplašināt visu”, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz visām tirgus piekļuves nosacījuma prasībām.

posms. Lasīt prasības un visas tās detaļas

Informācija par katru prasību ir specifiska

 • pakalpojumu nozare vai apakšnozare
 • valsts un attiecīgā gadījumā tās jurisdikcijas,
 • piegādes veids
 • tirgus piekļuves nosacījums.

Vairumā gadījumu informācija par katru prasību ietver:

 • attiecīgā gadījumā nosaukums
 • attiecīgā gadījumā juridiskais pamats
 • informācijas avots (saite uz tīmekļa vietni un/vai atsauce uz normatīvajiem aktiem) un informācija par autortiesībām;
 • kompetentās regulatīvās iestādes kontaktinformāciju.

Kā šo informāciju var izmantot?

Mana tirdzniecības asistenta pakalpojumu un ieguldījumu jomā izmantošana ir bez maksas. Tomēr noteiktu informāciju aizsargā autortiesības. Informāciju, kas pieejama manā tirdzniecības asistentā pakalpojumu un ieguldījumu jomā, nedrīkst izmantot tālākpārdošanai vai konsultāciju pakalpojumu sniegšanai, pārdalei, datubāzu veidošanai, uzglabāšanai vai jebkādiem citiem mērķiem, izņemot atsauces izmantošanu paša lietotāja starptautisko uzņēmējdarbības procesu atbalstam. Jebkāda cita veida izmantošana ir aizliegta, ja vien to nav skaidri rakstiski apstiprinājis datu īpašnieks. 

Lūdzu, pārbaudiet autortiesību politiku vai sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu.

Kuras valodas ir pieejamas?

Mans tirdzniecības asistents pakalpojumu un ieguldījumu jomā pašlaik ir pieejams angļu valodā. Drīzumā tiks pievienota mašīntulkošana visās ES valodās.

Kur es varu atrast vairāk informācijas?

Lūdzu, izlasiet bieži uzdotos jautājumus.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites