Ettevõtte lugu:

Püüdlemine edu nimel rahvusvahelistel turgudel

Püüdlemine edu nimel rahvusvahelistel turgudel

Kõigest kolme aastaga on Asura Technologies muutunud väikeseks idufirmaks, andes tööd 27 inimesele ja varustades suuri rahvusvahelisi turge, sealhulgas paljudega, kellega on sõlmitud kaubanduslepingud, nagu Lõuna-Korea, Peruu, Mehhiko, Ecuador ja Kanada. Kuigi nad asuvad Ungaris, on nad pidevalt käsitlenud tulusaid turge väljaspool oma piire ning HEPA (Ungari Euroopa ettevõtlusvõrgustiku liige) on seda väga toetanud.

Süsteemide arukamaks muutmine

Üks nende suurimaid turge on Lõuna-Korea, kuna sellel riigil on palju liikluskorralduse riistvara, st kaameraid. ELi ja Lõuna-Korea vahelise kaubanduslepingu kohaselt pakub Asura Technologies tarkvara, mis lisab olemasolevatele kaameratele luureandmeid, mis võimaldab klientidel oma liikluskorraldussüsteeme kulutõhusalt laiendada.

Samadele standarditele vastav

ELi ja Lõuna-Korea vaheline kaubandusleping, nagu ka enamik ELi kaubanduslepinguid, sisaldab intellektuaalomandi õigusi käsitlevat põhjalikku peatükki. See kajastab mõlema piirkonna pühendumust lähendada standardeid ja kaitsta intellektuaalomandit.

Asura võib müüa oma tarkvara Lõuna-Koreasse, teades, et tema intellektuaalomandit kaitstakse sama kõrge standardi alusel nagu Euroopas.

Rahvusvaheline edu tänu kaubanduslepingutele on muutnud meid ELi turul atraktiivsemaks
Mate Kiss-Gyorgy, Asura Technologiese tegevjuht

Paljud ettevõtted alustavad kohalikku tegevust ja töötavad välismaal, kuid Asura Technologiese trajektoor on olnud vastupidises suunas. Nad keskendusid algusest peale rahvusvahelistele turgudele ja selle edu taga on suurenenud müük kodule lähemal.

Jagage seda lehte: