Kaubandustõkked

Kaubandustõkked võivad esineda mitmel kujul. Need võivad olla seotud

Olete puutunud kokku probleemiga oma kaubandusega seotud kolmandal turul? Te arvate, et see võib olla kaubandustõke?

1. Palun kontrollige meie registreeritud kaubandustõkkeid kolmandates riikides. Kui probleem on juba registreeritud, teeme juba tööd selle lahendamiseks. Teil on siiski alati hea meel esitada kontaktvormil teavet olemasolevate küsimuste kohta.

Kui teie probleem ei ole meie andmebaasis juba registreeritud:

2. Kaebuse saab esitada otse ühtses kontaktpunktis kaebuse vormi kaudu. Kui Teil on küsimusi või vajate abi kaebuse esitamisel, võtke meiega ühendust otse aadressil Trade-single-entry-point@ec.europa.eu.

3. Hindame Teie kaebust koos oma ekspertidega. Kui see on lõpule viidud, teavitame Teid hindamise tulemusest. Kui järeldame, et Teie probleem kujutab endast kaubandustõket, registreerime selle veebisaidil Access2Markets, kus käsitletakse kaubandustõkkeid, ja teeme tööd selle kõrvaldamiseks.

ELil on kaks peamist vahendit kaubandustõkete kõrvaldamiseks:

  • diplomaatilised meetmed
  • vaidluste lahendamine

Kõigi tõkete paremaks käsitlemiseks ja kõrvaldamiseks teeb komisjon koostööd liikmesriikide ja ettevõtjate ühendustega, sealhulgas kolmandates riikides üle kogu maailma, struktuuris, mida nimetatakse turulepääsu partnerluseks.

Teid aitavad kaliikmesriigid, kaubandus- ja tööstuskojad ning teie riiklik või Euroopa mittetulundusühing. Mõned viited on loetletud kasulikel linkidel.

Võtke meiega ühendust

Jagage seda lehte: