Pareiškimas dėl prieinamumo

Šis teiginys taikomas turiniui, skelbiamam URL adresu: https://trade.ec.europa.eu/access-to-markets

Jis netaikomas kitam šio domeno subdomenuose skelbiamam turiniui ar interneto svetainėms. Šioms svetainėms ir jų turiniui taikomas atskiras pareiškimas dėl prieinamumo.

Šią svetainę tvarko Prekybos GD F1 skyrius „Vieno langelio principas, skirtas vykdymo užtikrinimui, patekimui į rinką ir MVĮ“. Ji sukurta taip, kad ja galėtų naudotis kuo daugiau įvairių žmonių, įskaitant žmones su negalia.

Turėtumėte turėti galimybę:

 • be problemų pasididinti vaizdą iki 200 proc.;
 • Didžiojoje svetainės dalyje naršyti naudojantis vien klaviatūra,
 • Didžiojoje svetainės dalyje naršyti naudodamiesi šiuolaikiniu ekrano skaitytuvu ir sakytinės kalbos atpažinimo programine įranga (savo kompiuteryje arba telefone).

Ši interneto svetainė sukurta taip, kad atitiktų interneto svetainių ir mobiliųjų programėlių techninį standartą EN 301549, v.3.2.1. Tai labai atitinka Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (WCAG) 2.1 versijos AAA lygį.

Atitikties būklė

Ši interneto svetainė visiškai atitinka techninį standartą EN 301549 v.3.2.1 ir žiniatinklio turinio prieinamumo gaires (WCAG) 2.1 AA lygio. Daugiau informacijos pateikiama neprieinamame turinyje.

Paskutinį kartą interneto svetainė išbandyta 2023 m. balandžio 19 d.

Šio pareiškimo rengimas

Šis pareiškimas buvo peržiūrėtas 2023 m. balandžio 19 d.

Interneto svetainės „ Access2Markets “ atitikties Direktyvos (ES) 2016/2102 reikalavimams vertinimą atliko Prekybos GD R3 skyrius.

Atsiliepimai


Sveikiname Jūsų atsiliepimus apie interneto svetainės Access2Markets prieinamumą. Jei susidurtumėte su prieinamumo kliūtimis, praneškite mums:

 • El. paštas (*): TRADE-SERVICE-DESK@ec.europa.eu
 • Grįžtamosios informacijos forma: https://trade.ec.europa.eu/access-to-markets/en/contact-form

Į atsiliepimus stengiamės atsakyti per 15 darbo dienų nuo tos dienos, kai atsakingas Komisijos padalinys gauna užklausą.

Suderinamumas su naršyklėmis ir pagalbinėmis technologijomis

Interneto svetainė „Access2Markets“ sukurta taip, kad būtų suderinama su šiomis pagalbinėmis technologijomis:

 • „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“, „Microsoft Edge“
 • Kartu su naujausiomis JAWS, NVDA ir VoiceOver versijomis.

Techninės specifikacijos

Interneto svetainės „Access2Markets prieinamumas priklauso nuo toliau nurodytų technologijų, kad būtų galima naudoti konkretų saityno naršyklės ir bet kokių jūsų kompiuteryje įdiegtų pagalbinių technologijų ar papildinių derinį:

 • HTML
 • WAI-ARIA
 • CSS
 • JavaScript

Neprieinamas turinys

Nepaisant visų mūsų pastangų užtikrinti interneto svetainės „ Access2Markets “ prieinamumą, žinome apie tam tikrus trūkumus. Toliau aprašomi žinomi apribojimai. Iškilus toliau nepaminėtiems sunkumams, kreipkitės į mus.

Žinomi svetainės „Access2Markets apribojimai:

 1. Kai kurie PDF formato dokumentai neprieinami
 2. Kai kuriuose vaizdo įrašuose nėra užrašų
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos