Pareiškimas dėl prieinamumo

„Access2markets“ yra sistema, sudaryta iš kelių posistemių. Šis prieinamumo vertinimas susijęs su turiniu, paskelbtu šiais URL adresais:

Jis netaikomas kitam turiniui ar svetainėms, paskelbtoms bet kuriame iš jo posričių. Šios interneto svetainės ir jų turinys turės savo konkretų pareiškimą dėl prieinamumo.

Šią svetainę tvarko Prekybos generalinio direktorato F1 skyrius „Viena bendra prieiga vykdymo užtikrinimo, patekimo į rinką ir MVĮ tikslais“. Jis skirtas naudoti kuo daugiau žmonių, įskaitant neįgaliuosius.

Turėtumėte gebėti:

 • priartinti iki 200% be problemų
 • naršyti didžiąją dalį svetainės naudojant tik klaviatūrą
 • naršyti didžiąją svetainės dalį naudojant šiuolaikinį ekrano skaitytuvą ir kalbos atpažinimo programinę įrangą (kompiuteryje arba telefone);

Ši interneto svetainė sukurta taip, kad atitiktų interneto svetainėms ir mobiliosioms programėlėms taikomą techninį standartą EN 301 549, v.3.2.1. Tai atitinka Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (WCAG) 2.1 versijos AA lygį.

Atitikties būklė

Ši svetainė visiškai atitinka techninį standartą EN 301 549 v.3.2.1 ir Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (WCAG) 2.1 AA lygį. Išsamesnės informacijos ieškokite neprieinamame turinyje.

Paskutinį kartą interneto svetainė išbandyta 2024 m. gegužės 28 d.

Šio pareiškimo rengimas

Šis pareiškimas peržiūrėtas 2024 m. gegužės 28 d.

Interneto svetainės „Access2Markets“ atitiktį Direktyvos (ES) 2016/2102 reikalavimams įvertino Prekybos GD R3 skyrius, atlikęs įsivertinimą.

Grįžtamoji informacija


Laukiame jūsų atsiliepimų apie svetainės „Access2Markets“ prieinamumą. Praneškite mums, jei susiduriate su prieinamumo kliūtimis:

 • El. paštas: TRADE-SERVICE-DESK@ec.europa.eu
 • Atsiliepimų forma: https://trade.ec.europa.eu/access-to-markets/en/contact-form

Stengiamės atsakyti į atsiliepimus per 15 darbo dienų nuo tos dienos, kai atsakingas Komisijos padalinys gavo užklausą.

Suderinamumas su naršyklėmis ir pagalbinėmis technologijomis

„Access2Markets“ svetainė sukurta taip, kad būtų suderinama su šiomis pagalbinėmis technologijomis:

 • Programinė įranga, panaši į Mozilla Firefox, Google Chrome:
 • Kartu su naujausiomis JAWS, NVDA ir "VoiceOver" versijomis.

Techninės specifikacijos

Interneto svetainės „Access2Markets“ prieinamumas priklauso nuo toliau nurodytų technologijų, kurias naudojant galima dirbti su konkrečiu interneto naršyklės ir bet kokių jūsų kompiuteryje įdiegtų pagalbinių technologijų ar papildinių deriniu:

 • HTML
 • WAI-ARIA
 • CSS
 • JavaScript

Neprieinamas turinys

Nors dedame visas pastangas, kad užtikrintume svetainės „Access2Markets“ prieinamumą, žinome apie tam tikrus apribojimus. Žemiau pateikiamas žinomų apribojimų aprašymas. Prašome susisiekti su mumis, jei susiduriate su problema, kuri nėra nurodyta žemiau.

Žinomi svetainės „Access2Markets“ apribojimai:

 1. Kai kurie PDF formato dokumentai neprieinami
 2. Kai kuriuose vaizdo įrašuose nėra antraščių
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos