Apie „Access2Markets“

Norite eksportuoti arba importuoti produktus ar paslaugas? Norite sužinoti, kokios pareigos mokėti arba kokios taisyklės turi būti taikomos?

Jei esate maža įmonė, ieškanti internacionalizavimo, portalas „Access2Markets“ skirtas jums.

Šiame interneto portale į vieną priemonę sujungiama patekimo į rinką duomenų bazė, ES prekybos pagalbos tarnyba ir daug daugiau. Nesvarbu, ar ką tik pradedate veiklą, ar patyręs prekiautojas, turime viską, ko jums reikia.  Žiūrėti įvadinį vaizdoįrašą

„Access2Markets“ jums reikia žinoti apie visoms ES šalims ir daugiau kaip 120 kitų pasaulio rinkų taikomus muitus, mokesčius, produktų taisykles ir reikalavimus.

Susipažinkite su informaciniu produktu pagal produktus mano prekybos asistente.

Kiekvienas produktas turi kodą. Ją rasite svetainėje „Access2Markets“. Jums reikės kodo, kad galėtumėte sužinoti, kokius muitus ir nacionalinius ar vietos mokesčius turite mokėti.

Sužinokite, kokių procedūrų ir formalumų reikia laikytis.

„Access2Markets“ išvardijamos kiekvienam produktui taikomos taisyklės ir reikalavimai.

Sunku suprasti jūsų produkto kilmės taisykles? „Access2Markets“ įsivertinimo priemonė, ROSA padės jums!

Jei ką tik pradėsite, mūsų nuosekliuosevadovuose aprašomas visas prekių ir paslaugų importo ir eksporto procesas.

Susiduria suimporto ar eksporto problemomis?

Praneškite mums, ar susiduriate su kliūtimis konkrečioje rinkoje, ar ieškokite esamų kliūčių mūsų duomenų bazėje.

Trumpai apievisus ES prekybos susitarimus. Sužinokite, kokią naudą iš jų gali gauti jūsų įmonė. „Access2Markets“ pateikia visų jų sąrašą, kuriame išsamiai aprašomos kilmės taisyklės, ES intelektinės nuosavybės apsauga, investicijos, viešųjų pirkimų rinkos ir kt.

Pretenduokite į jūsų muito nuolaidą. Norėdami pasinaudoti lengvatiniu tarifu, turite pateikti tinkamus dokumentus importuojančios šalies muitinei. Kiekviename ES prekybos susitarime išvardyti jums reikalingi dokumentai. Patikrinkite, kaip įrodyti savo produkto kilmę arba ar turite būti registruotasis eksportuotojas?

Kaip pateikti savo produktą rinkai?

„Access2Markets“ turi visą reikiamą informaciją, nesvarbu, ar tai būtų mašinų atitikties vertinimo sertifikatai, akvakultūros produktų sveikatos sertifikatai, ar perdirbtų maisto produktų ženklinimas.

„Access2Markets“ turi ES šalių ir užsienio muitinių ir kitų valdžios institucijų kontaktinius duomenis.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos