Apie Access2Markets

Norite eksportuoti arba importuoti produktus ar paslaugas? Norite sužinoti, kokias pareigas mokėti, ar taisykles, kurių reikia laikytis?

Jei esate maža įmonė, norinti internacionalizuotis, „Access2Markets“ yra jums naudinga.

Šiame interneto portale sujungiama patekimo į rinką duomenų bazė, ES prekybos pagalbos tarnyba ir daug daugiau vienoje priemonėje. Nesvarbu, ar ką tik pradedate, ar patyręs prekybininkas, turime viską, ko jums reikia.Žiūrėkite įvadinį vaizdo siužetą

Access2Markets tereikia žinoti apie muitus, mokesčius, produktų taisykles ir reikalavimus visoms ES šalims ir daugiau kaip 120 kitų rinkų visame pasaulyje.

Susipažinkite su informacija apie kiekvieną produktą Mano prekybos asistente.

Kiekvienas produktas turi kodą. Ją galima rasti svetainėje Access2Markets. Jums reikės kodo, kad žinotumėte, kokius muitus ir nacionalinius ar vietos mokesčius turite mokėti.

Sužinokite, kokių procedūrų ir formalumų reikia laikytis.

Access2Markets išvardija gaminiams taikomas taisykles ir reikalavimus.

Sunku suprasti jūsų produkto kilmės taisykles?Access2Markets įsivertinimo priemonė, ROSA padės jums!

Jei ką tik pradedate, mūsų laipsniški vadovai aprašo visą prekių ir paslaugų importo ir eksporto procesą.

Susiduriate suimporto arba eksporto problemomis?

Praneškite mums, ar konkrečioje rinkoje susiduriate su kliūtimis, arba susipažinkite su mūsų duomenų bazėje esančiomis kliūtimis.

Trumpai apievisus ES prekybos susitarimus. Sužinokite, kaip jūsų įmonė gali gauti naudos iš jų. Access2Markets jie visi išvardijami kartu su išsamia informacija apie kilmės taisykles, ES intelektinės nuosavybės apsaugą, investicijas, viešųjų pirkimų rinkas ir kt.

Prašyti taikyti muito nuolaidą. Kad galėtumėte pasinaudoti lengvatiniu tarifu, turite pateikti importuojančios šalies muitinei tinkamus dokumentus. Kiekviename ES prekybos susitarime išvardyti dokumentai, kurių jums reikia. Patikrinkite, kaip įrodyti savo produkto kilmę arba ar turite būti registruotasis eksportuotojas?

Kaip pateikti savo produktą rinkai?

Access2Markets turi visą jums reikalingą informaciją, nesvarbu, ar ji susijusi su atitikties vertinimu, sertifikuojančiomis kates mašinoms, sveikatos pažymėjimus akvakultūros produktų katėms, ar perdirbtų maisto produktų ženklinimą.

Access2Markets turi ES šalių ir užsienio muitinių ir kitų valdžios institucijų kontaktinius duomenis.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos