Kas yra „Access2Markets“

Norite eksportuoti ar importuoti prekes ar paslaugas? Norite sužinoti, kokius muitus reikia sumokėti arba kokių taisyklių reikia laikytis?

Jei esate maža įmonė, siekianti internacionalizavimo, „Access2Markets“ jums yra naudinga.

Šiame interneto portale sujungiama patekimo į rinką duomenų bazė, ES prekybos pagalbos tarnyba ir daug daugiau informacijos pateikiama bendroje priemonėje. Nesvarbu, ar ką tik pradedate veiklą, ar esate patyręs prekiautojas, turime viską, ko jums reikia.

„Access2Markets“ turi viską, ką turite žinoti apie muitus, mokesčius, produktų taisykles ir reikalavimus visoms ES šalims ir daugiau kaip 120 kitų pasaulio rinkų.

Susipažinkite su informaciniu produktu „ Mano prekybos asistentas“.

Kiekvienas produktas turi kodą. Ją galite rasti svetainėje Access2Markets. Jums reikės kodo, kad žinotumėte, kokius muitus ir nacionalinius ar vietos mokesčius turite mokėti.

Sužinokite, kokių procedūrų ir formalumų reikia laikytis.

Access2Markets išvardija kiekvienam produktuitaikomas taisykles ir reikalavimus.

Sunku suprasti savo produkto kilmės taisykles?„Access2Markets“ savivertinimo priemonė ROSA jums padės!

Jei ką tik pradedate veiklą, mūsųvadovuose nuosekliai aprašomas visas prekių ir paslaugų importo ir eksporto procesas.

Arturite problemų,susijusių suimportu ar eksportu?

Praneškite mums, ar susiduriate su kliūtimis konkrečioje rinkoje, ar susipažinkite su esamomis kliūtimis mūsų duomenų bazėje.

Glaustai apie visus ES prekybos susitarimus. Sužinokite, kuo jie gali būti naudingi jūsų įmonei. „Access2Markets“ jas visas išvardija išsamiomis kilmės taisyklėmis, ES intelektinės nuosavybės apsauga, investicijomis, viešųjų pirkimų rinkomis ir kt.

Prašyti savo muito nuolaidos. Kad galėtumėtepasinaudoti sumažintu tarifu, turite pateikti reikiamus dokumentus importuojančios šalies muitinei. Kiekviename ES prekybos susitarime išvardijami reikiami dokumentai. Pasitikrinkite, kaip įrodyti savo produkto kilmę arba ar turite būti registruotasis eksportuotojas?

Kaip pateikti produktą rinkai?

„Access2Markets“ turi visą reikiamą informaciją – ar tai būtų mašinų atitikties vertinimo rezultatai, ar akvakultūros produktų sveikatos vertinimo rezultatai, ar perdirbtų maisto produktų ženklinimas.

Access2Markets turi ES šalių ir užsienio muitinių ir kitų valdžios institucijų kontaktinius duomenis.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos