Mis on Access2Markets

Kas soovite eksportida või importida tooteid või teenuseid? Kas soovite teada, milliseid maksekohustusi või eeskirju tuleb järgida?

Kui olete väikeettevõtja, kes soovib rahvusvahelistuda, on Access2Markets teie jaoks.

See veebiportaal ühendab turulepääsu andmebaasi, ELi kaubanduse kasutajatoe ja palju muud ühtseks töövahendiks. Olenemata sellest, kas olete alles alustanud tegevust või kogenud kaupmees, on meil kõik vajalik.

Access2Marketsil on kõik vajalikud teadmised tollimaksude, maksude, toote-eeskirjade ja -nõuete kohta kõigis ELi riikides ja üle 120 muu turu kogu maailmas.

Tutvuge teabetootega toodete kaupa minu kaubandusassistendil.

Igal tootel on kood. Selle leiate veebisaidilt Access2Markets. Toimimisjuhendit on vaja selleks, et teada, milliseid tollimakse ja riiklikke või kohalikke makse peate tasuma.

Uurige, milliseid menetlusi ja formaalsusi tuleb järgida.

Access2Markets loetleb toodete eeskirjad ja nõuded toodete kaupa.

Kas teil on raskusi oma toote päritolureeglite mõistmisega?Access2Marketsi enesehindamise vahend, ROSA aitab teid!

Kui asute alles tegevust alustama, kirjeldatakse meie sammsammulistes juhistes kogu kaupade ja teenuste impordi-ekspordi protsessi.

Kas teil on probleeme impordi või ekspordiga?

Teatage meile, kas puutute kokku tõketega konkreetsel turul või otsige meie andmebaasist olemasolevaid tõkkeid.

Kõik ELi kaubanduslepingud on pilguheit. Vaadake, kuidas teie ettevõte neist kasu saab. Access2Markets loetleb neid kõiki koos päritolureeglite üksikasjadega, ELi intellektuaalomandi kaitse, investeeringud, riigihanketurud ja palju muud.

Taotlege oma tollimaksusoodustust. Selleks et saada kasu vähendatud tariifist, peate esitama impordiriigi tollile õiged dokumendid. Igas ELi kaubanduslepingus on loetletud vajalikud dokumendid. Kontrollige, kuidas tõendada oma toote päritolu või kas peate olema registreeritud eksportija?

Kuidas oma toodet turule viia?

Access2Marketil on kogu vajalik teave, olgu see siis masinate vastavushindamise sertifitseerimise, vesiviljelustoodete terviseohutuse sertifitseerimise või töödeldud toiduainete märgistamise kohta.

Access2Marketil on ELi liikmesriikide ja välisriikide tolli- ja muude ametiasutuste kontaktandmed.

Jagage seda lehte:

Kiirlingid