Sienų atvėrimas. Access2Procurement

Naudodamiesi priemone Access2Procurement, kuri taip pat taikoma Jungtinėms Amerikos Valstijoms, pardavėjai gali greitai patikrinti, ar jie gali dalyvauti viešųjų pirkimų konkurse už ES ribų.

Prisijunkite prie GW teisės viešųjų pirkimų teisės programos ir nemokamo internetinio seminaro apie Europos Sąjungos pastangas supaprastinti pardavėjo kvalifikaciją naudojantis priemone Access2Procurement, kuris vyks 2023 m. rugsėjo 12 d., antradienį, 9.00 val. Eastern/15:00 Vidurio Europos laiku.

Naudodamiesi Access2Procurement“ priemone, kuri taip pat taikoma Jungtinėms Amerikos Valstijoms, pardavėjai gali greitai patikrinti, ar jie gali dalyvauti viešųjų pirkimų konkurse už ES ribų.

Europos Komisijos darbuotojai Lucian Cernat, Pasaulinio bendradarbiavimo reguliavimo srityje ir tarptautinių derybų dėl viešųjų pirkimų Briuselyje vadovas Lucian Cernat ir ES diplomatas Vašingtone Eike Klapper, dirbantis transatlantinės pramonės politikos ir viešųjų pirkimų srityje, aptars, kaip veikia internetinė priemonė ir kaip ji gali atverti tarpvalstybinę prekybą viešaisiais pirkimais.

Nuorodos:

Practical information

Kada?
2023 m. rugsėjo 12 d., antradienis, 9.00 val. rytų ilgumos ir 15.00 val. Vidurio Europos laiku
Kur?
Elektroninė
Kalba
Anglų
Priimančioji šalis / organizatorė

GW teisė Viešųjų pirkimų teisės programa

Trumpas aprašymas
Naudodamiesi priemone Access2Procurement, kuri taip pat taikoma Jungtinėms Amerikos Valstijoms, pardavėjai gali greitai patikrinti, ar jie gali dalyvauti viešųjų pirkimų konkurse už ES ribų.
Tikslinė auditorija

Visos įmonės, verslo organizacijos, prekybos skatinimo specialistai ir visi kiti, norintys sužinoti, kaip naudotis platforma „Access2Markets“, kad būtų galima geriau prisidėti prie jų tarptautinimo.

Nuorodos į skelbimą
  • 2023 m. rugsėjo 12 d., antradienis, 9.00 val. rytų ilgumos ir 15.00 val. Vidurio Europos laiku
  • Elektroninė
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos