Prekybos kliūtys

Prekybos kliūtys gali būti įvairių formų. Jie gali būti susiję su:

Susidūrėte su problema trečiojoje savo prekybos rinkoje? Manote, kad tai gali būti prekybos kliūtis?

1. Susipažinkite su mūsų registruotomis prekybos kliūtimis trečiosiose šalyse. Jei problema jau užregistruota, jau dirbame, kad ją išspręstume. Tačiau visada galite pateikti informacijos apie esamus klausimus užpildydami kontaktinę formą.

Jei jūsų klausimas mūsų duomenų bazėje dar nėra užregistruotas:

2. Skundą galite pateikti tiesiogiai per vieną bendrą prieigą, užpildydami skundo formą. Galite kreiptis tiesiogiai į mus adresu trade- single-entry-point@ec.europa.eu, jei turite klausimų arba jums reikia pagalbos pradedant skundą.

3. Jūsų skundą įvertinsime kartu su savo ekspertais. Užbaigę vertinimą informuosime Jus apie vertinimo rezultatus. Jei padarysime išvadą, kad Jūsų problema yra prekybos kliūtis, ją užregistruosime „Access2Markets prekybos kliūtims skirtame puslapyje ir dirbsime, kad ją išspręstume.

ES turi dvi pagrindines prekybos kliūčių šalinimo priemones:

  • diplomatiniai veiksmai
  • ginčų sprendimas

Siekdama geriau šalinti ir šalinti visas kliūtis, Komisija bendradarbiauja su valstybėmis narėmis ir verslo asociacijomis, be kita ko, trečiosiose šalyse visame pasaulyje, tokia struktūra, kurią vadiname patekimo į rinką partneryste.

Pagalbą jums taip pat teikiavalstybės narės, prekybos ir pramonės rūmai, taip pat jūsų nacionalinė ar Europos asociacija. Kai kurias nuorodas rasite naudingose nuorodose.

Kreipkitės į mus

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos