Atsinaujinančiųjų energijos išteklių forumas Hamburge

Europos Sąjunga organizuoja forumą „Atsinaujinančioji energija“, kuris įvyks 2022 m. rugsėjo 9 d., penktadienį, Hamburge (Vokietija).

ES ir Centrinės Amerikos asociacijos susitarimo 10-ųjų metinių proga Europos Sąjunga organizuoja forumą „Atsinaujinančioji energija“, kuris įvyks 2022 m. rugsėjo 9 d., penktadienį, Hamburge (Vokietija).

Tai galimybė ES dalyviams sukurti pasaulinę sinergiją ir išnagrinėti galimybes su Kosta Rikos, Gvatemalos ir Panamos vyriausybių atstovais, taip pat su Centrinės Amerikos energetikos investuotojais ir operatoriais.

Atidžiai atrinkti ES ir Centrinės Amerikos grupės nariai iš viešojo ir privačiojo sektorių pristatys atsinaujinančiųjų išteklių energijos pažangą regione ir išnagrinės galimybes skatinti ES įmonių dalyvavimą, daugiausia dėmesio skiriant žaliajam vandeniliui.

Pagrindinės temos:

  • ES ir Centrinės Amerikos asociacijos susitarimas – tvirtas pagrindas abiejų regionų tarpusavio prekybai ir TUI plėtoti
  • Galimybės Centrinės Amerikos atsinaujinančiosios energijos sektoriuje
  • Centrinės Amerikos regioninės elektros energijos rinkos plėtra
  • Novatoriški atsinaujinančiosios energijos plėtros sprendimai

Practical information

When
2022 m. rugsėjo 9 d.
Where
Hamburgo prekybos rūmai, Adolphsplatz 1, 20457 Hamburgas, Vokietija
Language
Anglų
Host/organiser

Renginį organizuoja Europos Sąjunga, bendradarbiaudama su Hamburgo inovacijų ir augimo ministerija, Latein Amerika Verein, Hamburgo prekybos rūmais ir Hamburgo energetikos klasteriu.

Short description
Europos Sąjunga organizuoja forumą „Atsinaujinančioji energija“, kuris įvyks 2022 m. rugsėjo 9 d., penktadienį, Hamburge (Vokietija).
Target audience

Europos Sąjungos ir Centrinės Amerikos atsinaujinančiosios energijos sektoriaus viešieji ir privatieji subjektai.

Links to announcement
  • 2022 m. rugsėjo 9 d.
  • Hamburgo prekybos rūmai, Adolphsplatz 1, 20457 Hamburgas, Vokietija
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos