Fórum o energii z obnoviteľných zdrojov v Hamburgu

Európska únia organizuje fórum o energii z obnoviteľných zdrojov, ktoré sa uskutoční v piatok 9. septembra 2022 v nemeckom Hamburgu.

V súvislosti s 10. výročím Dohody o pridružení medzi EÚ a Strednou Amerikou Európska únia organizuje fórum o energii z obnoviteľných zdrojov, ktoré sa uskutoční v piatok 9. septembra 2022 v nemeckom Hamburgu.

Pre účastníkov EÚ je to príležitosť vytvoriť globálne synergie a preskúmať príležitosti so zástupcami vlád Kostariky, Guatemaly a Panamá, ako aj s investormi a prevádzkovateľmi v oblasti energetiky zo Strednej Ameriky.

Dôkladný výber členov panelovej diskusie z EÚ a Strednej Ameriky, a to z verejného aj súkromného sektora, predstaví pokrok energie z obnoviteľných zdrojov v regióne a preskúma možnosti ďalšieho zapojenia podnikov EÚ so zameraním na ekologický vodík.

Hlavné témy budú zahŕňať:

  • Dohoda o pridružení medzi EÚ a Strednou Amerikou ako pevný rámec na rozvoj obchodu a priamych zahraničných investícií medzi oboma regiónmi
  • Príležitosti v sektore energie z obnoviteľných zdrojov v Strednej Amerike
  • Rozvoj regionálneho trhu s elektrickou energiou v Strednej Amerike
  • Inovačné riešenia v oblasti rozvoja energie z obnoviteľných zdrojov

Practical information

Kedy
9. septembra 2022
Kde
Obchodná komora Hamburg, Adolphsplatz 1, 20457 Hamburg, Nemecko
Jazyk
Anglickom
Hostiteľ/organizátor

Podujatie organizuje Európska únia v spolupráci s Ministerstvom inovácie a rastu Hamburgu, Lateinom Amerika Vereinom, Obchodnou komorou Hamburgu a energetickým zoskupením Hamburg.

Stručný opis
Európska únia organizuje fórum o energii z obnoviteľných zdrojov, ktoré sa uskutoční v piatok 9. septembra 2022 v nemeckom Hamburgu.
Cieľová skupina

Verejné a súkromné subjekty v sektore energie z obnoviteľných zdrojov v Európskej únii a Strednej Amerike.

Odkazy na oznámenie
  • 9. septembra 2022
  • Obchodná komora Hamburg, Adolphsplatz 1, 20457 Hamburg, Nemecko
Zdieľať túto stránku:

Rýchle odkazy