Forum na temat odnawialnych źródeł energii w Hamburgu

Unia Europejska organizuje forum „Energia odnawialna”, które odbędzie się w piątek 9 września 2022 r. w Hamburgu (Niemcy).

W związku z 10. rocznicą zawarcia układu o stowarzyszeniu między UE a Ameryką Środkową Unia Europejska organizuje forum „Odnawialne źródła energii”, które odbędzie się w piątek 9 września 2022 r. w Hamburgu (Niemcy).

Jest to okazja dla uczestników z UE do stworzenia globalnej synergii i zbadania możliwości z przedstawicielami rządów Kostaryki, Gwatemali i Panamy, a także z inwestorami i operatorami energii z Ameryki Środkowej.

Staranny wybór członków panelu z UE i Ameryki Środkowej, zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego, przedstawi postępy w zakresie energii odnawialnej w regionie i zbada możliwości zwiększenia zaangażowania unijnych przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem ekologicznego wodoru.

Główne tematy obejmą:

  • Układ o stowarzyszeniu między UE a Ameryką Środkową jako solidne ramy rozwoju handlu i bezpośrednich inwestycji zagranicznych między obydwoma regionami
  • Możliwości w sektorze energii odnawialnej w Ameryce Środkowej
  • Rozwój regionalnego rynku energii elektrycznej Ameryki Środkowej
  • Innowacyjne rozwiązania w zakresie rozwoju energii ze źródeł odnawialnych

Practical information

Termin
9 września 2022
Lokalizacja
Izba Handlowa w Hamburgu, Adolphsplatz 1, 20457 Hamburg, Niemcy
Język
Angielski
Gospodarz/organizator

Wydarzenie jest organizowane przez Unię Europejską we współpracy z Ministerstwem Innowacji i Wzrostu Hamburga, Latein Amerika Verein, Izbą Handlową w Hamburgu oraz klasterem energetycznym Hamburga.

Krótki opis
Unia Europejska organizuje forum „Energia odnawialna”, które odbędzie się w piątek 9 września 2022 r. w Hamburgu (Niemcy).
Grupa docelowa

Podmioty publiczne i prywatne w sektorze energii odnawialnej w Unii Europejskiej i Ameryce Środkowej.

Linki do ogłoszenia
  • 9 września 2022
  • Izba Handlowa w Hamburgu, Adolphsplatz 1, 20457 Hamburg, Niemcy
Udostępnij tę stronę: