Portaali Access2 Marketkets tutvustamine

Portaali Access2 Marketkets tutvustamine

Access2Markets aitab ettevõtjatel leida teavet, mida nad vajavad rahvusvaheliseks kauplemiseks, et nad saaksid ELi kaubanduslepingute võrgustikku võimalikult hästi ära kasutada.

Kutsume teid üles kasutama allpool esitatud teabematerjale, et aidata suurendada teadlikkust portaalist.

Aidake meil levitada sõnumit #Access2Markets kohta oma emakeeles

Reklaammaterjal

Allalaadimine kõigis ELi keeltes:

Sotsiaalmeedia ametikohad

Võtke oma valik meie valmis sotsiaalmeedia postituste hulgast, et tutvustada Access2 Marketket’i teie keeles. Postitused on kasutusvalmis koos soovitatud koopia ja lisatud visuaalsete materjalidega. Palume Teil alati kasutada teemaviiteid #Access2Markets ja #EUTrade.

Sisu on riikide kaupa liigendatud ja kättesaadav ka ELi versioonina (inglise keeles). Sirvige kogu ELi kogu, et saada teada, mida pakutakse, või valige allpool teid huvitav riikide pakett. Igas riikide kaustas on ülevaatlik fail (PDF) koos teksti ja asjakohaste linkidega, mis aitavad teil leida ja alla laadida õigeid visuaalseid materjale. Saate vaadata ja/või alla laadida faile üksikult või partiidena. Järgmiste kuude jooksul lisame uusi komponente, et olla kindel, et nad tulevad tagasi ja tutvuvad regulaarselt uuendustega.

Infoleht

Teabelehel antakse ülevaade Access2Marketsi peamistest omadustest.

Access2Markets Digitali infoleht
Laadige alla eelistatud keeleversioon.

Nupud Access2Markets

Digitaalsed nupud kannavad Access2Marketi nime ja URLi ning on esitatud kolmes variandis ja 22 keeles, mida saab kasutada veebisaitidel, uudiskirjades, blogides, e-posti allkirjades, reklaamides jne.

Nupud Access2Markets
Mitmekeelne
Laadige alla

Videod

Videokogu koosneb reast toimivatest kaubanduslepingutest ja portaali Access2 Marketket tutvustavast videoesitusest. Kõik videod on subtiitritega kättesaadavad kõigis ELi keeltes. Teie vajadustele vastavad eri formaatides ja eri pikkusega videod „Aktiivsed kaubanduslepingud“ on samuti kättesaadavad.

Access2Markets Videod
Mitmekeelne
Laadige alla

Ettevõtete lood

Ettevõtete lugude kogu koosneb reast toimivatest kaubanduslepingutest ja tervest reast kaubandustõketest. Algupärased lood kuvatakse portaalis Access2Markets inglise keeles ning need tõlgitakse ka masintõlgetena kõikidesse ELi keeltesse. Mõned lood on varustatud ka võimalusega laadida üksikutelt lugude lehtedelt alla pdf-versioon inglise keeles.

Pressiteade

Komisjoni pressiteade „Access2Markets“ käivitamisel 13. oktoobril 2020 on kättesaadav kõigis ELi keeltes.

Access2Marketsi pressiteade
Mitmekeelne
Laadige alla

Sündmused

Külastage meie ürituste lehekülge, et saada teavet eelseisvate koolituste või muude ürituste kohta.

Teabekomplektid

Teabelehtede kogumisel käsitletakse Access2Marketsi ja ELi kaubanduslepingute aspekte erinevates ELi keeltes. Need lehed moodustavad digitaalse moodulbrošüüri, mis sisaldab mooduleid ROSA, ELi kaubanduslepingute, ettevõtete lugude jms kohta.

Teabekomplektid
Mitmekeelne
Laadige alla

Koolitusmaterjal

Selles rubriigis leiate koolituskomplekti, et toetada teabe levitajaid koolituse pakkumisel ettevõtetele ja teistele huvitatud kasutajatele nende kohalikus kogukonnas. Komplekt koosneb slaididest, teemade loetelust, millega me koolitusüritustel sageli kokku puutume, ning salvestistest eri keeltes toimuvatest koolitustest.

PowerPointi esitlused

Access2Markets Powerpointi esitlused
Mitmekeelne
Laadige alla

Küsimused ja vastused.

Access2Markets Q&A
Mitmekeelne
Tulekul

Registreeritud esitused

Access2Markets Recordings
Mitmekeelne
Tulekul
Jagage seda lehte:

Kiirlingid