Rozpowszechnianie informacji o portalu Access2Markets

Rozpowszechnianie informacji o portalu Access2Markets

Access2Markets ma pomóc przedsiębiorstwom w znalezieniu informacji, których potrzebują w handlu międzynarodowym, tak aby mogły jak najlepiej wykorzystać unijną sieć umów handlowych.

Zachęcamy do korzystania z materiałów informacyjnych poniżej, aby zwiększyć świadomość na temat portalu.

Pomóż nam rozpowszechniać informacje o #Access2Markets w Twoim języku

Materiały promocyjne

Pobierz we wszystkich językach UE:

Posty w mediach społecznościowych

Wybierz z naszej kolekcji gotowych postów w mediach społecznościowych, aby promować Access2Markets w Twoim języku. Posty są gotowe do użycia z sugerowaną kopią i towarzyszącymi im wizualizacjami. Uprzejmie prosimy o używanie hashtagów #Access2Markets i #EUTrade.

Treści są uporządkowane według krajów i są również dostępne w wersji UE (w języku angielskim). Przejrzyj pełną kolekcję UE,aby zapoznać się z ofertą lub wybierz pakiet dotyczący danego kraju poniżej. Każdy folder krajowy zawiera plik przeglądowy (PDF) z tekstem i odpowiednimi linkami, które pomogą Ci zlokalizować i pobrać odpowiednie materiały wizualne. Pliki można przeglądać i/lub pobierać pojedynczo lub partiami. Będziemy dodawać więcej komponentów w ciągu najbliższych miesięcy, więc upewnij się, że wracasz i regularnie sprawdzasz aktualizacje.

Informacje i ulotki cyfrowe

Ulotka zawiera migawkę głównych cech Access2Markets.

Przyciski Access2Markets

Przyciski cyfrowe noszą nazwę i adres URL Access2Markets i są dostępne w trzech odmianach i 22 językach do użytku na stronach internetowych, biuletynach, blogach, podpisach e-mail, reklamach itp.

Przyciski Access2Markets
Wielojęzyczny
Pobierz

Filmy wideo

Kolekcja wideo obejmuje serię "Umów handlowych w działaniu" oraz promocyjną prezentację wideo Access2Markets. Wszystkie filmy wideo są dostępne z napisami we wszystkich językach UE. Filmy wideo „Umowy handlowe w działaniu” są również dostępne w różnych formatach i długościach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Access2Markets Filmy wideo
Wielojęzyczny
Pobierz

Historie firm

Zbiór historii przedsiębiorstw obejmuje serię „Umów handlowych w działaniu” oraz serię „Barier handlowych”. Oryginalne historie są wyświetlane na Access2Markets w języku angielskim i są również tłumaczone maszynowo na wszystkie języki UE. Niektóre historie są również wyposażone w opcję pobrania wersji pdf w języku angielskim z poszczególnych stron historii.

Komunikat prasowy

Komunikat prasowy Komisji z okazji uruchomienia Access2Markets w dniu 13 października 2020 r. jest dostępny we wszystkich językach UE.

Access2Markets Komunikat prasowy
Wielojęzyczny
Pobierz

Wydarzenia

Możesz zapoznać się z naszą stroną wydarzeń, aby uzyskać informacje o nadchodzących sesjach szkoleniowych lub innych wydarzeniach.

Zestawy informacyjne

Zbiór arkuszy informacyjnych przedstawia aspekty Access2Markets i umów handlowych UE w różnych językach UE. Razem arkusze stanowią cyfrową broszurę modułową z modułami na temat ROSA, umów handlowych UE, historii przedsiębiorstw i innych.

Zestawy informacyjne
Wielojęzyczny
Pobierz

Materiały szkoleniowe

W tej sekcji znajdziesz zestaw szkoleniowy wspierający podmioty opiniotwórcze w zapewnianiu szkoleń przedsiębiorstwom i innym zainteresowanym użytkownikom w ich społeczności lokalnej. Zestaw składa się z zestawu slajdów, listy pytań, z którymi często spotykamy się podczas sesji treningowych, a także zestawu nagrań sesji treningowych w różnych językach.

Prezentacje Powerpoint

Prezentacje programu Access2Markets Powerpoint
Wielojęzyczny
Pobierz

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi dotyczące Access2Markets;A
Wielojęzyczny
Już wkrótce

Nagrane prezentacje

Nagrania z Access2Markets
Wielojęzyczny
Już wkrótce
Udostępnij tę stronę: