Skleisti informaciją apie portalą Access2Markets

Skleisti informaciją apie portalą Access2Markets

Access2Markets padeda įmonėms rasti informaciją, kurios joms reikia prekiaujant tarptautiniu mastu, kad jos galėtų kuo geriau pasinaudoti ES prekybos susitarimų tinklu.

Kviečiame naudotis toliau pateikiama informacine medžiaga siekiant padėti didinti informuotumą apie portalą.

Padėkite mums paskleisti informaciją apie #Access2Markets savo kalba

Reklaminė medžiaga

Parsisiųsdinti visomis ES kalbomis:

Skelbimai socialiniuose tinkluose

Pasiimkite savo nuomonę iš mūsų parengtų pranešimų apie socialinę žiniasklaidą rinkinio, kad skatintumėte „Access2Markets“ savo kalba. Postai parengti naudoti su siūloma kopija ir prie jų pridedama vaizdine medžiaga. Maloniai prašome visada naudoti saitažodžius #Access2Markets ir #EUTrade.

Turinys suskirstytas pagal šalis ir taip pat pateikiamas ES versijoje (anglų kalba). Peržiūrėkite visą ES kolekciją, kad sužinotumėte, kas siūloma, arba pasirinkite toliau jūsų dominantį šalies paketą. Kiekvienos šalies aplanke yra apžvalginė rinkmena (PDF) su tekstu ir atitinkamomis nuorodomis, kad galėtumėte rasti ir parsisiųsti tinkamą vaizdinę medžiagą. Rinkmenas galite peržiūrėti ir (arba) parsisiųsti atskirai arba partijomis. Ateinančiais mėnesiais įrašysime daugiau sudedamųjų dalių, kad būtume tikri, kad grįžtume ir reguliariai tikrintumėme, ar informacija atnaujinama.

Skaitmeninis lankstinukas

Informaciniame lapelyje pateikiama pagrindinių Access2Markets savybių apžvalga.

„Access2Markets Digital“ lankstinukas
Parsisiųsdinkite variantą pasirinkta kalba.

Mygtukai Access2Markets

Skaitmeniniuose mygtukuose nurodomas Access2Markets pavadinimas ir URL, pateikiami trimis variantais ir 22 kalbomis interneto svetainėse, naujienlaiškiuose, tinklaraščiuose, e. pašto parašuose, skelbimuose ir t. t.

Mygtukai Access2Markets
Daugiakalbis
Parsisiųsdinti

Vaizdo įrašai

Vaizdo įrašų rinkinį sudaro keletas "Veiksmingų prekybos susitarimų" ir reklaminis "Access2Markets „vaizdo siužetas. Visi vaizdo siužetai pateikiami subtitrais visomis ES kalbomis. Vaizdo siužetai „Veiklūs prekybos susitarimai“ taip pat gali būti įvairaus formato ir ilgio, kad atitiktų jūsų poreikius.

Access2Markets Videos
Daugiakalbis
Parsisiųsdinti

Bendrovės istorijos

Bendrovių pasakojimų rinkinį sudaro keletas „Prekybos susitarimų“ ir „Prekybos kliūčių“ istorijos. Originalūs pasakojimai pateikiami svetainėje Access2Markets anglų kalba, be to, jie išverčiami mašininiu būdu į visas ES kalbas. Kai kurie pasakojimai taip pat suteikia galimybę parsisiųsti PDF versiją anglų kalba iš atskirų pasakojimų puslapių.

Pranešimas spaudai

2020 m. spalio 13 d. Komisijos pranešimas spaudai „Access2Markets“ paskelbtas visomis ES kalbomis.

Pranešimas spaudai Access2Markets
Daugiakalbis
Parsisiųsdinti

Renginiai

Informacijos apie būsimas mokymo sesijas ar kitus renginius rasite mūsų renginių puslapyje.

Informaciniai rinkiniai

Informacijos suvestinėse įvairiomis ES kalbomis pateikiami Access2Markets ir ES prekybos susitarimų aspektai. Kartu šie dokumentai sudaro skaitmeninę modulinę brošiūrą, kurioje pateikiami moduliai apie ROSA, ES prekybos susitarimus, bendrovių istorijas ir kt.

Informaciniai rinkiniai
Daugiakalbis
Parsisiųsdinti

Mokymo medžiaga

Šiame skyriuje rasite mokymo priemonių rinkinį, skirtą padėti informacijos skleidėjams rengti mokymus įmonėms ir kitiems suinteresuotiems vietos bendruomenės naudotojams. Rinkinį sudaro skaidrės, klausimų, su kuriais dažnai susiduriame mokymo sesijose, sąrašas, taip pat mokymo kursų įrašų įvairiomis kalbomis rinkinys.

„PowerPoint“ pristatymus,

Access2Markets Powerpoint pranešimai
Daugiakalbis
Parsisiųsdinti

Klausimai ir atsakymai

Access2Markets Q&A
Daugiakalbis
Netrukus

Registruoti pristatymai

Access2Markets Recordings
Daugiakalbis
Netrukus
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos