„Access2Markets“ kilmės taisyklės

„Access2Markets“ kilmės taisyklės

Kodėl turėtumėte rūpintis kilmės taisyklėmis?

Kilmės taisyklių laikymasis – tai jūsų bilietas naudotis sumažintais tarifais importuojamiems arba eksportuojamiems produktams.

Todėl labai svarbu žinoti ir suprasti šias taisykles.
Padedame įsegti kodą!

Jau žinote pagrindus?

  • ’) kilmės taisyklių įsivertinimo priemonė padeda jums susipažinti su konkrečiomis jūsų produktui taikomomis taisyklėmis ir kilmės procedūromis ir įvertinti, kaip jų laikomasi. Eikite į Mano prekybos asistentą, kad gautumėte išsamią pagalbą – interaktyviais etapais – apie konkrečias taikomas taisykles. Įrašykite savo produkto kodą, šalį ir šalį.
  • Daugiau informacijos apie bendrąsias taisykles ir kilmės procedūras pagal kiekvieną prekybos susitarimą rinkų skyriuje. Pasirinkite šalį, iš kurios norite eksportuoti arba importuoti, ir raskite reikiamus praktinius duomenis.

Ar jums naujos kilmės taisyklės?

  • Norite sužinoti, kaip ji veikia? Susipažinkite su greitu darbo su kilmės taisyklėmis vadovu, kad galėtumėte pradėti veiklą.
  • Ar reikia suprasti pagrindinę terminiją ir sąvokas? Mūsų žodynėlyje pateikiamos pagrindinių terminų, kuriuos turite žinoti, kad suprastų taisykles, pvz., visiškai gautos, kumuliacija, tolerancija,..., apibrėžtys.
  • Susipažinkite su prekybos susitarimų bendraisiais principais ir pagrindinėmis nuostatomis. Skirsnyje „Prekės“ išsamiau išdėstytos pagrindinės sąvokos.
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos