„Access2Markets“ kilmės taisyklės

„Access2Markets“ kilmės taisyklės

Kilmės taisyklės. Kodėl turėtumėte rūpintis?

Kilmės taisyklių laikymasis yra jūsų bilietas į lengvatinius muitų tarifus, taikomus jūsų importui ar eksportui.

Todėl labai svarbu žinoti ir suprasti šias taisykles.
Padedame jums sužlugdyti kodą!

Jau žino pagrindinius dalykus?

  • kilmės taisyklių įsivertinimo priemonė padeda jums nustatyti konkrečias taisykles ir kilmės procedūras, taikomas jūsų produktui, ir padeda jums įvertinti jo atitiktį reikalavimams. Eikite į „Mano prekybos asistentą “, kad interaktyviais etapais gautumėte išsamią pagalbą apie taikomas konkrečias taisykles. Įrašykite savo produkto kodą, šalį ir šalį, į kurią.
  • Daugiau informacijos apie bendrąsias taisykles ir kilmės procedūras pagal kiekvieną prekybos susitarimą pateikiama skyrelyje „Rinkos“. Pasirinkite šalį, į kurią norite eksportuoti arba importuoti, ir raskite reikiamus praktinius duomenis.

Ar atnaujinote kilmės taisykles?

  • Norite sužinoti, kaip tai veikia? Patikrinkite trumpą vadovą, kaip dirbti su kilmės taisyklėmis, kad jums būtų lengviau pradėti taikyti kilmės taisykles.
  • Reikia suprasti pagrindinę terminiją ir sąvokas? Mūsų žodynėlyje pateikiamos pagrindinių terminų, kuriuos turite žinoti, kad suprastumėte taisykles, pvz., „Visiškai gautos“, „Cumulation“, „tolerancija“, apibrėžtys.....
  • Sužinokite apie prekybos susitarimų bendruosius principus ir pagrindines nuostatų rūšis. Skyriuje „Prekės“ išsamiau apibūdinamos pagrindinės sąvokos.
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos