„Access2Markets“ kilmės taisyklės

„Access2Markets“ kilmės taisyklės

Kilmės taisyklės. Kodėl turėtumėte rūpintis?

Kilmės taisyklių laikymasis – jūsų bilietas į sumažintus importo ar eksporto tarifus.

Todėl labai svarbu žinoti ir suprasti šias taisykles.
Mes padedame jums sulaužyti kodą!

Jau žinote pagrindinius dalykus?

  • kilmės taisyklių įsivertinimo priemonė padeda jums nustatyti konkrečias taisykles ir kilmės procedūras, taikomas jūsų produktui, ir padeda jums įvertinti jo atitiktį. Norėdami gauti išsamią interaktyvią pagalbą dėl konkrečių taikomų taisyklių, kreipkitės į „ Mano prekybos asistentą “. Įrašykite savo produkto kodą, šalį iš ir į kurią.
  • Daugiau informacijos apie bendrąsias taisykles ir kilmės procedūras pagal kiekvieną prekybos susitarimą rasite rinkų skyriuje. Pasirinkite šalį, į kurią norite eksportuoti arba iš jos importuoti, ir raskite reikiamą praktinę informaciją.

Ar esate naujas kilmės taisyklės?

  • Norite pamatyti, kaip ji veikia? Susipažinkite su greitu darbo su kilmės taisyklėmis vadovu, kad jums būtų lengviau pradėti darbą.
  • Ar reikia suprasti pagrindinę terminiją ir sąvokas? Mūsų žodynėlyje apibrėžiamos pagrindinės sąvokos, kurias turite žinoti, kad suprastų taisykles, pavyzdžiui, visiškai gautos, kumuliacijos, tolerancijos...
  • Sužinokite apie prekybos susitarimų bendruosius principus ir pagrindines nuostatų rūšis. Skirsnyje „Prekės“ išsamiau išdėstytos pagrindinės sąvokos.
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos