Access2Markets’i päritolureeglid

Access2Markets’i päritolureeglid

Päritolureeglid – miks peaksite hoolitsema?

Päritolueeskirjade järgimine tähendab, et teie impordi või ekspordi suhtes kohaldatakse vähendatud tariifimäärasid.

Seetõttu on nende eeskirjade tundmine ja mõistmine väga oluline.
Aitame teil koodi murda!

Kas teadke juba põhialuseid?

  • päritolureeglite enesehindamise vahend juhendab teid oma toote konkreetsete eeskirjade ja päritolumenetluste rakendamisel ning aitab teil hinnata toote vastavust. Minge minu kaubandusassistendile, et saada interaktiivsetes etappides üksikasjalikku abi kohaldatavate erieeskirjade kohta. Sisestage oma tootekood, riik ja riik kuni.
  • Lisateavet iga kaubanduslepingu üldiste eeskirjade ja päritolureeglite kohta leiate turgude jaotisest. Valige riik, kuhu soovite eksportida või sealt importida, ja leidke vajalikud praktilised üksikasjad.

Kas olete päritolureeglite suhtes uus?

  • Kas soovite näha, kuidas see kõik toimib? Tutvuge kiire juhendiga päritolureeglite väljatöötamiseks, et aidata teil alustada tegevust.
  • Kas on vaja mõista põhitermineid ja -kontseptsioone? Meie sõnastik sisaldab selliste põhimõistete määratlusi, mida peate teadma, et mõista eeskirju, nagu „Täielikult saadud“, „Cumulation“, „Tolerance“...
  • Tutvuge kaubanduslepingute üldpõhimõtete ja peamiste sätete liikidega. Kaupade jaotises on põhimõisted üksikasjalikumalt välja toodud.
Jagage seda lehte:

Kiirlingid