Pravidla původu v Access2Markets

Pravidla původu v Access2Markets

Pravidla původu – proč byste se měli starat?

Dodržování pravidel původu je jízdenka se sníženými celními sazbami pro váš dovoz nebo vývoz.

Znalost a pochopení těchto pravidel je proto zásadní.
Pomáháme vám tento kodex rozptýlit!

Již znají základní prvky?

  • , nástroj pro sebehodnocení pravidel původu vás provádí prostřednictvím zvláštních pravidel a postupů původu pro váš produkt a pomáhá vám posoudit jeho soulad. Přejděte na Můj obchodní asistent, kde získáte podrobnou pomoc (v interaktivních krocích) ohledně konkrétních platných pravidel. Zadejte kód výrobku, zemi a zemi do.
  • Přečtěte si více o obecných pravidlech a postupech týkajících se původu v rámci každé obchodní dohody v oddíle věnovaném trhům. Vyberte zemi, z níž chcete exportovat nebo importovat, a najděte praktické podrobnosti, které potřebujete.

Jste novíte z hlediska pravidel původu?

  • Chcete se seznámit s tím, jak funguje? Podívejte se na stručný návod k práci s pravidly původu, který vám pomůže spustit.
  • Je třeba porozumět základní terminologii a pojmům? Náš glosář obsahuje definice klíčových pojmů, které potřebujete znát, abyste porozuměli pravidlům, jako jsou špatně získané, Cumulation, Tolerance.....
  • Informace o obecných zásadách a hlavních typech ustanovení obchodních dohod. Oddíl Zboží podrobněji popisuje hlavní pojmy.
Sdílet tuto stránku:

Rychlé odkazy