“Access2Markets” izcelsmes noteikumi

“Access2Markets” izcelsmes noteikumi

Izcelsmes noteikumi — kāpēc jums būtu jārūpējas?

Izcelsmes noteikumu ievērošana ir jūsu biļete uz pazeminātām tarifu likmēm importam vai eksportam.

Tāpēc ir svarīgi zināt un izprast šos noteikumus.
Mēs jums palīdzam sašķelt kodu!

Jau zina, kādi ir pamatjautājumi?

  • izcelsmes noteikumu pašnovērtējuma rīks sniedz norādījumus par jūsu produkta īpašajiem noteikumiem un izcelsmes procedūrām un palīdz novērtēt tā atbilstību. Dodieties uz Manu tirdzniecības asistentu, lai saņemtu detalizētu palīdzību — interaktīvos soļos — par konkrētiem piemērojamiem noteikumiem. Ievadiet savu produkta kodu, valsti no valsts uz valsti.
  • Plašāka informācija par vispārīgajiem noteikumiem un izcelsmes procedūrām saskaņā ar katru tirdzniecības nolīgumu atrodama sadaļā “Tirgi”. Izvēlieties valsti, uz kuru vēlaties eksportēt vai importēt, un atrodiet vajadzīgo praktisko informāciju.

Vai esat izgudrojis izcelsmes noteikumus?

  • Vēlaties redzēt, kā tas viss darbojas? Iepazīstieties ar īso rokasgrāmatu par darbu ar izcelsmes noteikumiem, lai palīdzētu jums sākt darbu.
  • Ir jāizprot terminoloģija un pamatjēdzieni? Mūsu glosārijs sniedz definīcijas galvenajiem terminiem, kas jums jāzina, lai saprastu noteikumus, piemēram, pilnībā iegūts, kumulācija, tolerance...
  • Uzziniet vairāk par tirdzniecības nolīgumu vispārējiem principiem un galvenajiem noteikumu veidiem. Preču sadaļā ir sīkāk izklāstīti galvenie jēdzieni.
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites