“Access2Markets” izcelsmes noteikumi

“Access2Markets” izcelsmes noteikumi

Izcelsmes noteikumi — kāpēc jums būtu jārūpējas?

Izcelsmes noteikumu ievērošana ir jūsu biļete ar pazeminātām tarifu likmēm jūsu importam vai eksportam.

Tāpēc šo noteikumu pārzināšana un izpratne ir būtiska.
Mēs palīdzam jums izkļūt no koda!

Vai jums jau ir zināmi pamati?

  • izcelsmes noteikumu pašnovērtējuma rīks jums palīdz iepazīties ar konkrētiem noteikumiem un izcelsmes procedūrām, kas attiecas uz jūsu produktu, un palīdz jums novērtēt tā atbilstību. Dodieties uz “Mans tirdzniecības asistents”, lai interaktīvos posmos saņemtu detalizētu palīdzību saistībā ar konkrētajiem piemērojamiem noteikumiem. Ievadiet savu produkta kodu, valsti un valsti uz to.
  • Plašāka informācija par vispārējiem noteikumiem un izcelsmes procedūrām katrā tirdzniecības nolīgumā atrodama sadaļā “Tirgi”. Atlasiet valsti, no kuras vēlaties eksportēt vai importēt, un atradiet vajadzīgo praktisko informāciju.

Vai ir jauni izcelsmes noteikumi?

  • Vēlaties redzēt, kā tā darbojas? Iepazīstieties ar īso rokasgrāmatu par darbu ar izcelsmes noteikumiem, lai palīdzētu jums sākt darbu.
  • Vai ir jāsaprot pamatterminoloģija un jēdzieni? Mūsu glosārijā ir definēti galvenie termini, kas jums jāzina, lai izprastu noteikumus, piemēram, pilnībā iegūtie, Kumulation, Tolerance.....
  • Uzziniet vairāk par tirdzniecības nolīgumu vispārējiem principiem un galvenajiem noteikumu veidiem. Sadaļā “Preces” ir sīkāk izklāstīti galvenie jēdzieni.
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites