Informacijos apie portalą „Access2Markets“ skleidimas

Informacijos apie portalą „Access2Markets“ skleidimas

„Access2Markets“ skirta padėti įmonėms rasti informaciją, kurios joms reikia vykdant tarptautinę prekybą, kad jos galėtų kuo geriau pasinaudoti ES prekybos susitarimų tinklu.

Raginame naudoti toliau pateiktą informacinę medžiagą, kuri padėtų didinti informuotumą apie portalą.

Padėkite mums skleisti informaciją apie #Access2Markets savo kalba

Informacinė medžiaga

Parsisiųsdinti visomis ES kalbomis:

Įrašai socialiniuose tinkluose

Pasiimkite iš mūsų parengtų socialinės žiniasklaidos įrašų rinkinio, kad galėtumėte populiarinti „Access2Markets“ jūsų kalba. Įrašai parengti naudoti kartu su siūloma kopija ir pridedama vaizdine medžiaga. Maloniai prašome visada naudoti saitažodžius #Access2Markets ir #EUTrade.

Turinys organizuojamas pagal šalis ir taip pat pateikiamas ES versijoje (anglų kalba). Peržiūrėkite visą ES kolekciją, kad sužinotumėte, kas siūloma, arba pasirinkite jus dominančią šalį. Kiekviename šalies aplanke pateikiama apžvalgos rinkmena (PDF) su tekstu ir atitinkamomis nuorodomis, kad jums būtų lengviau rasti ir parsisiųsti tinkamą vaizdinę medžiagą. Galite peržiūrėti ir (arba) parsisiųsti rinkmenas atskirai arba dalimis. Ateinančiais mėnesiais įtrauksime daugiau komponentų, kad užtikrintume, kad būtų galima grįžti ir reguliariai tikrinti, ar reikia atnaujinti informaciją.

Skaitmeninis lankstinukas

Lankstinuke trumpai apžvelgiamos pagrindinės „Access2Markets“ ypatybės.

„Access2Markets“ skaitmeninis lankstinukas
Parsisiųsdinkite pageidaujamą kalbą.

„Access2Markets“ mygtukai

Skaitmeniniuose mygtukuose yra Access2Markets pavadinimas ir URL. Jie pateikiami trimis variantais ir 22 kalbomis, kad juos būtų galima naudoti interneto svetainėse, informaciniuose biuleteniuose, tinklaraščiuose, e. pašto parašuose, reklamoje ir kt.

„Access2Markets“ mygtukai
Daugiakalbė
Atsiųsti

Vaizdai

Vaizdo įrašų rinkinį sudaro įvairūs „veiksminiai prekybos susitarimai“ ir reklaminis „Access2Markets “ vaizdo siužetas. Visi vaizdo įrašai su subtitrais pateikiami visomis ES kalbomis. Jūsų poreikius atitinkantys vaizdo siužetai „Veiklūs prekybos susitarimai“ taip pat yra įvairių formatų ir ilgio.

„Access2Markets Videos“
Daugiakalbė
Atsiųsti

Bendrovių patirtis

Įmonių pasakojimų rinkinys apima keletą „veiksmingų prekybos susitarimų“ ir „Prekybos kliūčių“ istorijų. Originalūs pasakojimai pateikiami svetainėje „Access2Markets“ anglų kalba, be to, jie automatiškai išverčiami į visas ES kalbas. Kai kuriose istorijose taip pat galima atsisiųsti PDF versiją anglų kalba iš atskirų pasakojimų puslapių.

Pranešimas spaudai

2020 m. spalio 13 d. pradėjus veikti „Access2Markets“ Komisijos pranešimas spaudai paskelbtas visomis ES kalbomis.

„Access2Markets“ pranešimas spaudai
Daugiakalbė
Atsiųsti

Renginiai

Informacijos apie būsimus mokymus ar kitus renginius rasite mūsų renginių puslapyje.

Informacijos rinkiniai

Informacijos lapuose pateikiami „Access2Markets“ ir ES prekybos susitarimų aspektai įvairiomis ES kalbomis. Kartu šie lapai sudaro skaitmeninę modulinę brošiūrą, kurioje pateikiami moduliai apie ROSA, ES prekybos susitarimus, įmonių istorijas ir kt.

Informacijos rinkiniai
Daugiakalbė
Atsiųsti

Mokymo medžiaga

Šiame skyriuje rasite mokymo priemonių rinkinį, skirtą padėti informacijos skleidėjams rengti mokymus įmonėms ir kitiems suinteresuotiems naudotojams jų vietos bendruomenėje. Rinkinį sudaro skaidrės, klausimų, su kuriais dažnai susiduriame per mokymo sesijas, sąrašas, taip pat mokymo kursų įrašų rinkinys įvairiomis kalbomis.

„PowerPoint“ pristatymai

„Access2Markets Powerpoint“ pristatymai
Daugiakalbė
Atsiųsti

Klausimai ir atsakymai

„Access2Markets“ klausimai ir atsakymai
Daugiakalbė
Jau greitai

Užregistruoti pristatymai

„Access2Markets“ įrašai
Daugiakalbė
Jau greitai
Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos