10 gegužė 2022

Naujos portalo „Access2Markets“ funkcijos

Šiandien pradėjo veikti naujasis portalas „Access2Markets“. Dabar informacija pateikiama aiškiau ir intuityviau. Be to, buvo įtrauktos naujos funkcijos!

  • Jau dirba padėjėjas prekybos klausimais, atsakingas už paslaugas ir investicijas. Joje pateikiama informacija apie reikalavimus, kurių turi laikytis ES įmonės, kad galėtų eksportuoti savo paslaugas už ES ribų. Šiuo metu turima informacijos apie paslaugų teikimą teisės ir jūrų transporto sektoriuose Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje. Palaipsniui bus įtraukta daugiau sektorių ir šalių.
  • Prekybos asistentas viešųjų pirkimų klausimais dabar yra labiau matomas. Prekybos asistentas gali padėti ES įmonėms sužinoti, kaip dalyvauti viešųjų pirkimų konkursuose už ES ribų. Šiuo metu turima informacijos apie Kanadą ir Japoniją.
  • Galiausiai, bendra prieigos vieta dabar taip pat rodoma pradžios tinklalapyje. Čia galite teikti skundus dėl patekimo į rinką ir tvarumo įsipareigojimų.

Jei norėtumėte mums pateikti atsiliepimų apie šias naujas funkcijas arba turite bendro pobūdžio klausimų, susisiekite su mumis užpildydami kontaktinę formą.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos