10 maja 2022

Nowe funkcje w portalu Access2Markets

W dniu dzisiejszym uruchomiononową stronę internetową Access2Markets. Obecnie informacje są organizowane w sposób bardziej przejrzysty i intuicyjny. Ponadto dodano nowe funkcje!

  • Obecnie dostępny jest asystent handlowy ds. usług i inwestycji. Zawiera on informacje na temat wymogów, które przedsiębiorstwa UE muszą spełnić, aby móc eksportować swoje usługi poza UE. Obecnie dostępne są informacje na temat świadczenia usług w sektorze legalnym i morskim w Kanadzie i Zjednoczonym Królestwie. Stopniowo dodawane będą kolejne sektory i kraje.
  • Asystent handlowy zajmujący się zamówieniami jest teraz bardziej widoczny. Asystent ds. handlu może pomóc unijnym przedsiębiorstwom w odkryciu, w jaki sposób uczestniczyć w przetargach publicznych poza UE. Obecnie dostępne są informacje dotyczące Kanady i Japonii.
  • Ponadto na stronie głównej znajduje się również pojedynczy punkt kontaktowy. W tym miejscu można składać skargi dotyczące dostępu do rynku i zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Jeśli chcieliby Państwo przesłać nam uwagi na temat tych nowych funkcji lub zadać pytania ogólne, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

Udostępnij tę stronę: