10 května 2022

Nové funkce na portálu Access2Markets

Dnes byla spuštěna nová úvodní stránka Access2Markets. Informace jsou nyní uspořádány jasnějším a intuitivním způsobem. Kromě toho byly přidány nové prvky!

  • Nyní je k dispozici obchodní asistent pro služby a investice. Poskytuje informace o požadavcích, které musí společnosti z EU splňovat, aby mohly své služby vyvážet do zemí mimo EU. V současné době jsou k dispozici informace o poskytování služeb v odvětví právní a námořní dopravy v Kanadě a Spojeném království. Postupně bude přidáno více odvětví a zemí.
  • Obchodní asistent pro zadávání veřejných zakázek je nyní viditelnější. Obchodní asistent může společnostem z EU pomoci zjistit, jak se mohou účastnit veřejných nabídkových řízení mimo EU. Informace jsou v současné době k dispozici pro Kanadu a Japonsko.
  • Na úvodní stránce je nyní rovněž uvedeno jednotné kontaktní místo. Zde můžete podávat stížnosti týkající se přístupu na trh a závazků týkajících se udržitelnosti.

Chcete-li nám zaslat zpětnou vazbu k těmto novým prvkům nebo máte-li obecné dotazy, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Sdílet tuto stránku:

Rychlé odkazy