10 maijs 2022

Jaunas iespējas portālā Access2Markets

Šodien tika atvērta jaunā Access2Markets sākumlapa. Tagad informācija tiek organizēta skaidrākā un intuitīvākā veidā. Turklāt ir pievienotas jaunas iespējas!

  • Tagad ir pieejams tirdzniecības asistents pakalpojumu un ieguldījumu jomā. Tajā sniegta informācija par prasībām, kas jāievēro ES uzņēmumiem, lai eksportētu savus pakalpojumus ārpus ES. Pašlaik ir pieejama informācija par pakalpojumu sniegšanu juridiskās un jūras transporta nozarēs Kanādā un Apvienotajā Karalistē. Pakāpeniski pievienos vairāk nozaru un valstu.
  • Tirdzniecības asistents iepirkuma jautājumos tagad ir redzamāks. Tirdzniecības asistents var palīdzēt ES uzņēmumiem uzzināt, kā piedalīties publiskā iepirkuma konkursos ārpus ES. Pašlaik ir pieejama informācija par Kanādu un Japānu.
  • Visbeidzot, sākumlapā tagad ir attēlots arī vienotais kontaktpunkts. Tur varat iesniegt sūdzības par tirgus pieejamības un ilgtspējas saistībām.

Ja vēlaties mums nosūtīt atsauksmes par šīm jaunajām funkcijām vai uzdot vispārīgus jautājumus, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites