10 mája 2022

Nové funkcie na portáli Access2Markets

Dnes bola spustená nová domovská stránka Access2Markets. Informácie sú teraz usporiadané jasnejším a intuitívnejším spôsobom. Okrem toho boli pridané nové prvky!

  • V súčasnosti je k dispozícii obchodný asistent pre služby a investície. Poskytuje informácie o požiadavkách, ktoré musia spoločnosti EÚ spĺňať, aby mohli vyvážať svoje služby mimo EÚ. V súčasnosti sú k dispozícii informácie o poskytovaní služieb v odvetví právnej a námornej dopravy v Kanade a Spojenom kráľovstve. Postupne sa pridá viac odvetví a krajín.
  • Obchodný asistent pre verejné obstarávanie je teraz viditeľnejší. Obchodný asistent môže spoločnostiam z EÚ pomôcť zistiť, ako sa zúčastniť na verejných obstarávaniach mimo EÚ. Informácie sú v súčasnosti k dispozícii pre Kanadu a Japonsko.
  • Napokon, jednotné kontaktné miesto sa teraz nachádza aj na domovskej stránke. Tu môžete podávať sťažnosti týkajúce sa prístupu na trh a záväzkov týkajúcich sa udržateľnosti.

Ak by ste nám chceli zaslať spätnú väzbu k týmto novým prvkom alebo máte všeobecné otázky, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.

Zdieľať túto stránku:

Rýchle odkazy