Įmonės patirties aprašymas:

Maitinti turtingesnę ateitį

Maitinti turtingesnę ateitį

Ml System tiekia saulės energijos technologijas statybos pramonei, taip pat jūrų ir transporto pramonei ne tik Lenkijoje, bet ir visoje Europoje bei visame pasaulyje. Jan Strzałkowski, „ML System“ Eksporto pardavimo direktorius, teigia, kad „tarptautiniams pardavimams prekybos susitarimai iš tiesų padeda“.

Ši Lenkijos įmonė gamina stiklo ir fotovoltinius produktus, tačiau taip pat perka licencijas parduoti savo prekės ženklo produktus. Tai reiškia, kad jie perka sudedamąsias dalis arba produktus iš tarptautinių tiekėjų už Europos Sąjungos ribų ir todėl naudojasi abiejų šalių prekybos susitarimų teikiamais privalumais. 

Neišnaudotos rinkos

Po sėkmės visoje Europoje, ypač Šveicarijoje ir Skandinavijoje, ML sistema pradėjo tirti ne ES rinkas ir nustatė pelningas rinkas tokiose šalyse kaip Azerbaidžanas, Türkiye, Dramblio Kaulo Krantas ir Ukraina, kurios labai suinteresuotos šiais ekologiniais sprendimais.

Nors konkuruojama su nebrangiais Azijos konkurentais, ML System partneriai ieško ES tiekėjų dėl savo produktų kokybės, o prekybos susitarimai leidžia jiems veiksmingiau konkuruoti.

Visame pasaulyje kinta požiūris į atsinaujinančiuosius energijos išteklius. Fotovoltinė energija jau laikoma ne kosmine technologija, o statybine medžiaga, galinčia padėti sumažinti išmetamą CO2 kiekį.
Jan Strzałkowski, ML sistema

J. Strzałkowski teigia, kad „tai, kaip matome tikrą prekybos susitarimų pranašumą, yra greita, nes laikas iki kliento yra labai svarbus mūsų verslui“. Ml sistemoje veikia procesą valdanti eksporto grupė, kuri „akivaizdžiai greičiau siunčia prekes į šalis, sudariusias prekybos susitarimus“. Pagrindinė proceso dalis – kilmės deklaracija (sertifikatas EUR.1), kuria „garantuojamas saugus produkto judėjimas ir supaprastinamas muitų nustatymo procesas“, kaip teigia J. Strzałkowski. Nuo 2017 m., kai įsigaliojo ES ir Ukrainos asociacijos susitarimas, ML sistemoje pastebėta, kad sumažėjo dokumentų ir labai padaugėjo naujų klientų iš to regiono užklausų. „Tai rodo, kad abi pusės teigiamai įvertino procesų supaprastinimą ir iš tiesų jis yra labai svarbus realiame kasdieniame versle“, – sako J. Strzałkowski.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos