Uzņēmuma pieredze:

Saules nākotnes dzinējspēks

Saules nākotnes dzinējspēks

Ml Sistēma piegādā saules enerģijas tehnoloģijas būvniecības nozarei, kā arī jūras un transporta nozarei ne tikai Polijā, bet visā Eiropā un visā pasaulē. ML sistēmas Eksporta tirdzniecības direktors Jan Strzałkowski apgalvo, ka “attiecībā uz starptautisko tirdzniecību tirdzniecības nolīgumi patiešām palīdz”.

Šis Polijas uzņēmums ražo stikla un fotoelementu (PV) ražojumus, kā arī iegādājas licences, lai pārdotu ražojumus ar savu zīmolu. Tas nozīmē, ka viņi iegādājas sastāvdaļas vai ražojumus no starptautiskiem piegādātājiem ārpus Eiropas Savienības un tādējādi gūst labumu no abu pušu tirdzniecības darījumiem. 

Neizmantotie tirgi

Pēc panākumu gūšanas visā Eiropā, jo īpaši Šveicē un Skandināvijā, ML sistēma sāka pētīt trešo valstu tirgus un atrada ienesīgus tirgus tādās valstīs kā Azerbaidžāna, Tirkija, Kotdivuāra un Ukraina, kuras ir ļoti ieinteresētas šajos ekorisinājumos.

Lai gan pastāv konkurence no Āzijas zemo izmaksu konkurentu puses, ML System partneri meklē ES piegādātājus par savu produktu kvalitāti, un tirdzniecības nolīgumi ļauj tiem efektīvāk konkurēt.

Pasaulē mainās domāšana par atjaunojamiem enerģijas avotiem. Fotoelementus vairs neuzskata par kosmosa tehnoloģiju, bet gan par būvmateriālu, kas var palīdzēt samazināt CO2 emisijas.
Jan Strzałkowski, ML sistēma

Strzałkowski kungs norāda, ka “gadījumos, kad tirdzniecības nolīgumu reālās priekšrocības ir ātras, mūsu uzņēmējdarbībā ārkārtīgi svarīgs ir laiks līdz klientam”. Ml sistēmai ir eksporta komanda, kas pārvalda procesu, un tā ir “galīgi ātrāk nogādāt uz valstīm, ar kurām ir noslēgti tirdzniecības nolīgumi”. Galvenais procesa elements ir izcelsmes deklarācija (sertifikāts EUR.1), kas “garantē produkta drošu apriti un vienkāršo nodokļu noteikšanas procesu”, kā norāda Strzałkowski kungs. Kopš ES un Ukrainas asociācijas nolīguma stāšanās spēkā 2017. gadā ML sistēma ir konstatējusi gan to, ka dokumentu skaits ir samazinājies, gan to, ka ir ievērojami palielinājies pieprasījumu skaits no šā reģiona jauniem klientiem. “Tas liecina, ka procesu vienkāršošanu abas puses uztvēra pozitīvi un ka tai patiešām ir milzīga nozīme reālā ikdienas darbā,” saka Strzałkowski kungs.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites