Įmonės patirties aprašymas:

Pažangesnis medicininis vizualizavimas atliekant aukštųjų technologijų patikras

Pažangesnis medicininis vizualizavimas atliekant aukštųjų technologijų patikras

Pro-Project yra Lenkijos bendrovė labai nišinėje rinkoje. Apie 40 proc. jos pardavimų parduodama už Europos ribų, todėl ES prekybos susitarimai atlieka svarbų vaidmenį jos versle. Bendrovė tiekia pantografų rinkinius, kurie yra medicinos vizualizavimo įrangos veikimo vertinimo, analizės ir derinimo įrankiai. Pradžioje rinkiniai buvo skirti stomatologijos sektoriui, tačiau Projektas dabar parduoda pantografų rinkinius ir susijusią programinę įrangą mamografijos, ultragarso, magnetinio rezonanso, radioterapijos ir kitos tyrimų įrangos reikmėms.

Standartų suderinimas siekiant sklandesnės prekybos

Nuo 2009 m. Projekto projektas pradėtas vertinti užsienio rinkose. Ji buvo atrinkta dalyvauti ES programoje „Gateway to Japan“ 2009 m. ir 2010 m. Taip ji daug sužinojo apie Japonijos rinką ir apie tai, kaip svarbu integruoti ISO sistemas siekiant parodyti kokybės valdymą ir užtikrinimą. Pagal ES ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimą Japonija įsipareigojo priimti tarptautinius standartus, pavyzdžiui, ISO, ir toliau juos suderinti. Tai reiškia, kad Europos įmonės, kaip antai Projektas, turi atitikti tik vieną standartų rinkinį, kad galėtų eksportuoti savo produktus, ir taip išvengti sertifikavimo veiklos dubliavimo.

Eksportuoti į Japoniją reikalingus dokumentus labai lengva tvarkyti
Projekto valdančiajam direktoriui dr. Rafałui Kartaszyńskiui.

Nuo to laiko Japonija tapo didele Projekto rinka. Rafał Kartaszyński yra antroji karta, dirbanti šeimos versle, ir teigia, kad „tai yra viena iš penkių mūsų rinkų“.

Prekybos susitarimai gali apeiti vietos patronuojamųjų įmonių poreikį

Dėl ES prekybos susitarimų reguliavimo suderinimo ir racionalizuotų procesų Projektas toliau plečiamas už Europos ribų.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos