Uzņēmuma pieredze:

Viedāka medicīniskā attēlveidošana, pateicoties augsto tehnoloģiju pārbaudēm

Viedāka medicīniskā attēlveidošana, pateicoties augsto tehnoloģiju pārbaudēm

Pro-Project ir Polijas uzņēmums ļoti specifiskā tirgū. Aptuveni 40 % no tās pārdošanas notiek ārpus Eiropas, tāpēc ES tirdzniecības nolīgumiem ir liela nozīme tās uzņēmējdarbībā. Uzņēmums piegādā fatoma komplektus, kas ir instrumenti, kurus izmanto, lai novērtētu, analizētu un pielāgotu medicīnisko attēlveidošanas ierīču veiktspēju. Sākumā komplekti bija paredzēti zobārstniecības nozarei, bet Pro-Project tagad pārdod fatomu komplektus un ar tiem saistītu programmatūru mammogrāfijas, ultraskaņu, MRI, radioterapijas un citas testēšanas iekārtas.

Standartu saskaņošana raitākai tirdzniecībai

Kopš 2009. gada Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro-Pro Tā tika izraudzīta dalībai ES vārtejas programmā uz Japānu 2009. un 2010. gadā. Tādējādi tā daudz uzzināja par Japānas tirgu un par to, cik svarīgi ir integrēt ISO sistēmas, lai demonstrētu kvalitātes vadību un nodrošināšanu. Saskaņā ar ES un Japānas ekonomisko partnerattiecību nolīgumu Japāna apņēmās pieņemt un vēl vairāk saskaņot starptautiskos standartus, piemēram, ISO. Tas nozīmē, ka Eiropas uzņēmumiem, piemēram, Pro-ProProject, ir jāievēro tikai viens standartu kopums, lai eksportētu savus ražojumus, tādējādi izvairoties no sertifikācijas darba dublēšanās.

Ir kļuvis ļoti viegli pārvaldīt dokumentus, kas vajadzīgi eksportam uz Japānu
, Dr. Rafał Kartaszyński, Pro-Project rīkotājdirektoru

Kopš tā laika Japāna ir kļuvusi par apjomīgu Pro-ProProject tirgu. Dr. Rafał Kartaszyński ir otrā paaudze, kas strādā ģimenes uzņēmumā, un saka, ka “tagad tas ir viens no mūsu pieciem galvenajiem tirgiem”.

Tirdzniecības darījumi var apiet vajadzību pēc vietējiem meitasuzņēmumiem

Projekts turpina paplašināties ārpus Eiropas, pateicoties regulējuma saskaņošanai un racionalizētiem procesiem, ko nodrošina ES tirdzniecības nolīgumi.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites